V loňském roce jsme zaznamenali kolem 2 500 tisíce návštěvníků a více než 650 dětských účastníků, kteří se aktivně zapojili. Svou prezentací formou stánků a vystoupení na pódiu se zapojuje více než 40 sportovních klubů z Hradce Králové.

Celá akce je pro sportovní kluby i veřejnost zcela zdarma, naopak děti při návštěvě obdrží kartičky, do kterých po splnění úkolů na jednotlivých stanovištích dostanou razítka a za vyplněné kartičky dostanou drobné reklamní předměty. Jedním z hlavních bodů dne je pódium, kde mají sportovní kluby možnost krátké ukázky svého umění, na pódiu vystupují především taneční a bojové sporty.

Trať závodu Hradecký Combat Challenge byla na netradičním povrchu – směsi písku a kamení. Závod hasičů se konal v sobotu jako součást doprovodného programu závodu Gladiator Race.
FOTO: Hasičský pětiboj. Hradecký Combat Challenge měl premiéru u Marokánky

Akce trvá od 10 do 17 hodin, program na EOS stage (pódium s ukázkami tanečních a bojových sportů) je naplánován od 10.45 až do 17 hodin.

Na webu www.dennaboruasportu.cz najdete podrobnosti o akci, fotogalerii i krátké představení jednotlivých klubů, které postupně doplňujeme.

Třetí ročník Dne náborů a sportu se uskuteční 10. září ve sportovním areálu v Orlické kotlině.Třetí ročník Dne náborů a sportu se uskuteční 10. září ve sportovním areálu v Orlické kotlině.Zdroj: Královéhradecká unie sportu

Matěj Klimeš
Královéhradecká unie sportu, z.s.