Více informací najdete na webu www.vychodocesketrhy.cz.

Doprovodný program tentokrát připravujeme ve spolupráci s kavárnou a cukrárnou Pink Roses. Možná jste už ochutnali jejich dokonalé makronky, ne náhodou byly oceněny titulem Regionální potravina roku 2023. Všechny jejich zákusky jsou vyráběny s láskou a jen z kvalitních surovin. V jejich růžové kavárně v centru města nabízí mimo jiné vynikající větrníky, cupcaky, dortíky a další zákusky. Samozřejmostí je dobrá káva, ale klidně Vám tu namíchají i nějaký drink.

Pro děti jsme opět připravili oblíbenou tvořivou dílničku. Budeme se držet cukrařiny a z domácí modelíny tvarovat jejich oblíbené zákusky a sladkosti. Je jen na jejich fantazii, zda vyrobí svůj oblíbený dortík či koláček, nebo vymyslí něco úplně nového. Své výtvory si vlastnoručně zabalí a odnesou domů na hraní.

Dorazit můžete s maličkými dětmi i staršími parťáky, věříme, že si to užijí všichni. Díky spolupráci s našimi skvělými partnery může být doprovodný program stále pro všechny zdarma. Pohodovou atmosféru znovu doplní i živá muzika. Přijďte zažít skutečné farmářské trhy, podpořit regionální farmáře a výrobce a užít si fajn dopoledne.

Na akci Vás zvou pořadatelé ze spolku Městské trhy, z.s.