Kostel Nanebevzetí Panny Marie Neratov:
Kostel Nanebevzetí Panny Marie je barokní kostel z první třetiny 18. století, stojící nad vsí Neratov v Orlických horách. Na konci druhé světové války vyhořel, jeho torzo poté chátralo. Po roce 2000 byl rekonstruován a osazen částečně prosklenou střechou.

Kostel sv. Vavřince Uhřínov:
Kostel svatého Vavřince je římskokatolický filiální, bývalý farní kostel v Uhřínově, který patří pod obec Liberk. Je chráněn jako kulturní památka České republiky. Památkově chráněná je i v sousedství stojící fara a sousoší Kalvárie.

Kostel sv. Kateřiny Kačerov:
Pozdně barokní jednolodní kostel sv. Kateřiny z let 1796 až 1798. Postaven na místě renesanční kaple, která roku 1794 vyhořela.

Kostel sv. Petra a Pavla Dobré:
Kostel svatého Petra a Pavla je římskokatolický filiální, dříve farní kostel v Dobrém, patřící do farnosti Dobruška. Je chráněn jako kulturní památka České republiky.

Ilustrační foto
Filharmonie zve na romantický večer při svíčkách s Meivisem a Alenou Hübnerovou

Kostel svatého Petra a Pavla Liberk:
Kostel svatého Petra a Pavla je římskokatolický dřevěný kostel v obci Liberk. Společně s nedalekou barokní dřevěnou farou, zvonicí a hřbitovem je chráněn jako národní kulturní památka České republiky.

Kostel svaté Máří Magdaleny Olešnice v Orlických horách:
Kostel svaté Máří Magdaleny je římskokatolický filiální kostel v obci Olešnice v Orlických horách, na vrcholu kopce nad náměstím. Ke kostelu je zajímavý přístup krytým schodištěm. Je chráněn jako kulturní památka České republiky.

Kostel svatého Jana Nepomuckého Vrchní Orlice:
Kostel svatého Jana Nepomuckého je římskokatolický filiální kostel ve Vrchní Orlici v obci Bartošovice v Orlických horách. Od roku 2012 je chráněnou kulturní památkou České republiky.

Kostel svatého Jakuba Staršího Skuhrov nad Bělou:
Kostel svatého Jakuba Většího je římskokatolický filiální kostel ve Skuhrově nad Bělou. Je chráněn jako kulturní památka České republiky.

Kostel Nejsvětější Trojice Říčky v Orlických horách:
Kostel Nejsvětější Trojice v obci Říčky pochází z období 1790 až 1792. Kolem jednolodního kostela se dochoval přilehlý hřbitov.