Setkání v krásných prostorách Novém zámku a jeho areálu zahrnuje prohlídku stálé expozice „Život v biedermeieru“ s Františkem Kinským, klavírní recitál Matyáše Nováka v Zrcadlovém sále a ochutnávku maďarských vín od HungarianWine.

Ochutnáte vína řady Ferenci Liszt od maďarského vinařství Twickel, které svoji značku spojilo s uměním Matyáše Nováka (coby vynikajícího interpreta klavírních děl Ference Liszta). Ve společnosti Františka Kinského a Matyáše Nováka, kteří se ochutnávky účastní, můžete se sklenkou vína vyjít ze Zrcadlového sálu na terasu s výhledem do anglického parku a zažít tak jedinečné osobní setkání s oběma hlavními protagonisty.

Sváteční nedělní program končí autogramiádou s množností zakoupení knih a CD s podpisy Františka Kinského a Matyáše Nováka.

Vína a nealkoholické nápoje jsou v ceně vstupenky. Programu se účastní skupiny v maximálním počtu 40 osob. Vstupenky můžete zakoupit též on-line, zaplatit na internetu a vytisknoutv pohodlí svého domova: HOMEtickets na: https://www.ticketportal.cz/event/FRANTISEK-KINSKY-A-MATYAS-NOVAK-TVARI-V-TVAR?fbclid=IwAR0Qo-e1TMSMAOlsHhfOhfiLlmB84jS7Gakk4B3K6tgms51lDMf92sUUimA.