Přijďte se setkat s regionálními farmáři a výrobci a nakoupit si skutečné potraviny. V nabídce opět budou různé druhy masa, pečivo, cukrářské výrobky, uzeniny, vejce, mléko, sýry, sirupy, marmelády, delikatesy, včelí med a produkty z něj, pivo z řemeslného pivovaru a spousta dalších dobrot.

Organizátoři kladou velký důraz na původ prodávaného zboží. Trhy se tak stávají příjemnou alternativou k supermarketům a jejich konvenční nabídce potravin. Najdete tu produkty, které vyrostly či byly vyrobeny v blízkém okolí. Ale hlavně si u nás užijete pohodovou atmosféru, která už k této akci neodmyslitelně patří.

Z loňského adventu v Hradci Králové.
Vánoční stromy se na Hradecku rozzáří první adventní neděli. Hradec má vybráno

Příjemnou tradicí se stala živá muzika a zajímavý doprovodný program nejen pro děti. Právě pro malé návštěvníky bude tentokrát opět připravena tvořivá dílnička. Děti budou mít k dispozici různé přírodní materiály a necháme jen na nich, zda jim pod rukami vznikne domeček pro lesní skřítky, malá zahrádka nebo palouček, na kterém hospodaří lesní víla. Fantazii se meze nekladou. Nebojte se dorazit i s maličkými dětmi, v dílničce se zabaví všichni a s náročnějšími činnostmi rádi pomůžeme. Své výtvory si každý bude moci odnést domů na hraní.

Doprovodný program je opět pro všechny zdarma, a to díky podpoře města Hradec Králové a partnerů akce. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči, že farmářské trhy v Hradci opravdu stojí za to.

Na akci Vás srdečně zvou pořadatelé ze spolku Městské trhy z.s.