Titul republikových šampionů družstev do 19 let si pro rok 2021 získali právě hradečtí junioři klubu SCC HK, kteří zdolali tým SC FAJNE poměrem 3/0 a následně i tým Viktoria Brno Prima poměrem 2/1 a zajistili si tak mistrovský titul v sestavě T. Holzbauerová , K. Farrag, V. Martinovský a F. Farrag. Druhá příčka a stříbrné medaile patří brněnskému celku Viktoria Brno Prima a třetí ostravskému celku SC FAJNE.

Souběžně s MČR družstev se konalo také v pražském SB Centru Chodov MČR mužů a žen v kat. do 23 let, kde ve finálovém utkání žen se na kurtě proti sobě postavily, Tamara Holzbauerová a Tereza Široká. Tamara nezaváhalaa na Terku od začátku sebevědomě nastoupila a diktovala si svoje tempo hry. Terka se snažila, mohla zvrátit vývoj zápasu, ale lépe hrající Tamaře podlehla 0:3. Tamara Holzbauerová tak získala druhý titul pro hradecký klub SCC HK.

Všem účastníkům mistrovství patří poděkování za bojovné a fér zápasy, trenérům za motivování, koučování a trpělivé vedení svých svěřenců, rodičům za podporu na místě či z domova a v neposlední řadě také organizátorům celého víkendu.

Petra Svobodová