Hrálo se v budově CIOZP, která je součástí rekonstruované bývalé věkošské základní školy, v prostředí moderním a k podobným příležitostem vhodném. Ředitel zařízení Jiří Morávek o nás pečoval od přivítání, přes občerstvení až do slavnostního vyhlášení výsledků. Perfektní organizaci turnaje zajistil člen Klubu seniorů Jirka Bielavský, za  podpory své manželky.

Úroveň turnaje byla vysoká, nejen díky účasti našich hráčů, ale i čtyřčlenné účasti „šachové“ rodiny Zelbů, kteří měli ve svém středu Lukáše , trojnásobného šachového mistra ČR v kategorii mladších žáků a jeho sestru Ladu, mistryni ČR dívek. A ještě dva Josefy, kteří jsou již zkušenými klubovými hráči. V patnáctičlenném poli turnaje, hraném na šest partií pro každého, nakonec zvítězil náš člen Jiří Říčař. 

Dařilo se však i dalším, zvláště těm nejmladším. Na 2. místě skončil Lukáš Zelba a hned za ním jeho sestra Lada.  

Všem, kteří se na pořádání turnaje podíleli, patří poděkování. Turnaj byl důstojným zakončením dalšího roku naší klubové činnosti. 

Na fotografiivpravo je hlavní organizátor Jiří Bielavský, dále všichni účastníci, mezi nimiž byly zastoupeny všechny generace, což je raritou turnaje.

Horst Gryger