I když už je dávno podzimní čas, tak to před naší školou krásně rozkvetlo. Udělalo nám totiž velkou radost, když jsme od pondělí 14. října do pátku 18. října viděli, jak se prostranství před školou začíná zaplňovat neskutečně krásnými výrobky.

Hned nám bylo jasné, že soutěž Dýňák opět letos překvapí fantazií a umem všech zúčastněných. Bylo vidět, že výrobky vznikaly s láskou a nadšením. Proto poděkování patří zejména všem rodičům, kteří svým dětem pomáhali a společnými silami tak mohly vzniknout originální výtvory, které chodila obdivovat i veřejnost. Každým rokem nás překvapí nové a nové nápady.

Bylo proto velmi těžké vybrat ten nejoriginálnější. Naštěstí se porota skládala z těch nejkritičtějšíchších členů, a sice ze všech žáků naší školy. Ti se vydali v průběhu pátečního dopoledne v doprovodu svých učitelů mezi dýňáky a každý dal hlas svému favoritovi. Do hlasování se měli možnost zapojit i děti ze školky, učitelé a rodiče.

Bylo rozděleno celkem 338 hlasů mezi 59 přinesených dýní a opravdu každý hlas rozhodoval.

Všichni zúčastnění si odnesli malý dáreček a sladkou odměnu. Všem děkujeme a vítězům blahopřejeme! Budeme se opět těšit na příště!

A jak to letos dopadlo?

1. místo: Martin Voženílek (třída 4. A)
2. místo: Filip Zeman (třída 3. A)
3. místo: Nora Rolko (2. třída), Jan Poříz (třída 8. B)
4. místo: Mikuláš Řezáč (třída 3. B)
5. místo: Matěj Dvořák (třída 4. A)

ilustrační foto
Svaz chovatelů slaví 95 let, nenechte si ujít posvícení