Po dlouhém prodejním dni plném nadšení, prezentací a setkání s potenciálními zákazníky bylo JA Expo zakončeno slavnostním vyhlášením vítězů ve všech deseti kategoriích. Hradecká firma Reban se ukázala ve výborném světle, když zvítězila v kategorii E-commerce, která se zaměřovala na oblasti online prodeje a digitální transformace.

Kromě toho dosáhla vynikajících výsledků i v dalších kategoriích. V soutěži zaměřené na sociální podnikání se studenti umístili na druhém místě, což je jasným důkazem toho, že nejenže myslí na své zákazníky, ale také na širší společnost a udržitelný rozvoj. Druhé místo také získali v kategorii finančního řízení, které vycházelo z dlouho připravované výroční zprávy. Navíc se mohou pochlubit i třetím místem v kategorii inovace.

Studentská firma Reban z Hradce Králové se zaměřuje na recyklaci použitých bannerů a vytváří z nich nové věci.

Zástupkyně firmy úspěch okomentovala: „Z těchto výsledků máme neskutečnou radost, dali jsme do toho všechno a jsme rádi, že náš nápad ocenili nejen porotci, ale i veřejnost.”

S těmito vynikajícími výsledky se Reban nyní intenzivně připravuje na další kolo v Praze, které rozhodne o tom, kdo bude reprezentovat Českou republiku na mezinárodním finále na Sicílii, jež se uskuteční letos v červenci. Je jasné, že Reban bude horkým kandidátem na tuto prestižní příležitost.

Mohlo by vás zajímat: Rolba nebo hravé veverky jako věšák. Podívejte se, jak vypadá design budoucnosti

Zdroj: Deník/Jiří Fremuth