K výrobě svých produktů studenti využívají vysušenou dužinu lufy, která má houbovitou konzistenci. Zbytek plodu je poživatelný. Ve střední Evropě o této alternativě zatím mnoho lidí neví, a to se společnost Luffa snaží změnit. Kromě již zmíněných houbiček na mytí těla a nádobí nabízí také další každodenní pomocníky, které pomohou Vám i přírodě.

Na podzim loňského roku společnost oslavila mnoho úspěchů na veletrhu studentských firem v Hradci Králové. Celkově se na veletrhu Luffa umístila jako 3. ze 40 studentských společností. První příčky studenti obsadili v kategoriích jako nejlepší předmět podnikání, nejlepší stánek a další.

Reban z Obchodní akademie Hradec Králové se zúčastnila soutěže o Top Logo a získala 3. místo.
Studentská firma Reban z Hradce Králové slaví úspěch v soutěži o Top Logo

Tento měsíc si došli pro cenu prvního místa za nejlepší logo a promo video Královehradeckého kraje, která je posunula mezi 14 nejlepších společností v České republice. Momentálně se připravují na veletrh ve Vídni a v Praze. I přes neustálé přípravy na veletrh stále rozšiřují svou značku a prodej. Luffa provozuje také svůj vlastní e-shop a je aktivní na sociálních sítích, vše najdete ZDE.

Mohlo by vás zajímat: Co Tonda z Peče celá země peče nejraději a kde bere inspiraci? Podívejte se

Zdroj: Deník/Jiří Fremuth