Redakce Deníku se ve středu 6. května od 15 hodin představí na Baťkově náměstí, kde se uskuteční Prima Den s Deníkem. Kromě diskuzí na palčivé téma parkování je připraven i bohatý doprovodný program.

Své zbrusu nové motocykly představí královéhradecká policie. Milovníci rychlých a silných strojů si tak jistě při pohledu na tyto nové harleje přijdou na své.

Na náměstí nebudou chybět ani zástupci Krajského vojenského velitelství, takže návštěvníci se mohou těšit na řadu zajímavostí o naší armádě. Připravena jsou také vystoupení taneční skupiny T–Bass, mistrů republiky i Evropy.

Na místě budou i stánky Hradeckého deníku, kde si budete moci koupit noviny, uzavřít předplatné a také zde získáte dárky. Připraveno bude i občerstvení, soutěže pro děti, soutěž o zapůjčení vozu Seat Ibiza i stánek Klasa.

Na téma cen za stání, zpoplatnění dalších částí Hradce či výstavby parkhausů mohou návštěvníci Prima Dne s Deníkem diskutovat s Dušanem Čížkem, šéfem firmy Atol, která v Hradci provozuje systém parkování, i s jedním z náměstků primátora.

Jak vypadal loňský Den s Deníkem? Fotoreportáž i s videem najdete zde:
Téma Dne s Deníkem: Benešova třída