Pro oba týmy závěrečný přípravný mač se odehrával pod taktovkou Votroků. Ti o svém drtivém vítězství rozhodli již během úvodní pětačtyřicetiminutovky, kdy se gólově prosadili celkem čtyřikrát. Po změně stran už tak produktivní nebyli, přesto zaznamenali vysoké vítězství 6:1. Pod něj se nejvíce podepsal Lukáš Hájek, autor hattricku.

Letohrad dal o sobě vědět dvakrát. Nejprve za stavu 2:0 neproměnil penaltu a poté snížil na 3:1, víc mu toho ale domácí nedovolili.

Před týdnem si rezerva Votroků (v tmavém) poradila s Náchodem (2:1), nyní zvítězila na půdě dalšího divizního soka Trutnova.
Béčko Votroků vyhrává v přípravě o gól. Naposledy takto zdolalo divizní Trutnov

FC Hradec Králové B – FK Letohrad 6:1 (4:1). Branky Hradce B: 6., 42. a 83. Hájek, 8. Hodač, 18. Schmoranz, 73. z pen. Kosař. Hradec Králové B: Čábelka (46. Strnad) – Kadrmas (62. Junek), Baloun, Holovatskyi – Hlaváč, Hypšman (15. Kosař), Schmoranz, Hájek – Mahr, Hodač (62. Zengler), Boniš.

Kouč Aleš Čvančara během poločasové pauzy uděloval na lavičce pokyny.Kouč Aleš Čvančara během poločasové pauzy uděloval na lavičce pokyny.Zdroj: fchk.cz/Petr Šatalík

„Jsme spokojeni s hrou i výsledkem. Jediné, co nás mrzí, je obdržená branka a také situace, jež předcházela pokutovému kopu, který soupeř nedal. Hattrick Lukáše Hájka? Pracujeme s ním na pozici defenzivního hráče, ale on se i z této pozice dokáže dostat do koncovky a má body. Vyhráli jsme šest ze sedmi přípravných zápasů, ale až mistrovská utkání ukážou, jak jsme připraveni,“ řekl kouč hradecké rezervy Aleš Čvančara.

FC Hradec Králové B (v tmavém) - FK Náchod 2:1 (2:1)
Kouč Krejčík proti svému bývalému týmu. Béčko Votroků v přípravě zdolalo Náchod