Chlumecký tým přes určité zdravotní komplikace vyhrál na trávníku nováčka z České Lípy přesvědčivě 3:0, když první trefu obstaral kanonýr Bastin již v 1. minutě. Po přestávce vedení navýšil stoper Havel a devět minut před koncem se ještě prosadil střídající Kneifel.

Derby mezi pardubickou rezervou a Živanicemi skončilo nerozhodně, což nikoho nemohlo překvapit. Domácí si připsali remízu posedmé na podzim, jejich soupeř popáté. Že ani jednomu z rivalů tento výsledek v nabitém závěru tabulky moc nepomohl, to není třeba zdůrazňovat. Vedení béčka hosté zlikvidovali zkraje druhé půle a další snaha o změnu skóre byla na obou stranách marná.

ČFL, skupina B: Hradec Králové B (v tmavém) - Teplice B
ČFL: Premiéra. Všichni Východočeši bodovali! Výhru mají Živanice a Hradec B

Mladí Votroci zakončili mizerný podzim očekávanou porážkou na půdě vedoucích Velvar. Domácí favorit nakročil k vítězství hned zkraje duelu. A když před přestávkou přidal druhou branku, bylo prakticky rozhodnuto. Hradečtí se gólu dočkali až v závěru utkání, to už ale jenom mírnili prohru na 1:3.

ČFL, skupina B – 15. kolo

Velvary – Hradec Králové B 3:1. Branky: 3. Leitl, 40. Rubeš, 83. Halász – 89. Březák. Rozhodčí: Severýn. Bez karet. Diváci: 235. Poločas: 2:0. Hradec B: Strnad – Holovatskyi, Baloun, Matiushenko – Mahr, Hlaváč (69. Hypšman), Hruška, Boniš – Schromanz, Hodač (73. Březák), Šimon.

Česká Lípa – Chlumec nad Cidlinou 0:3. Branky: 1. Bastin, 56. Havel, 81. Kneifel. Rozhodčí: Fencl. ŽK: 4:2. Diváci: 350. Poločas: 0:1. Chlumec: Ordelt – Veselka, Krčál, Havel, Řezníček – Vaníček (87. Hrubý) – Slavík (87. Weis), Kejř (82. Kopáč), Doležal, T. Labík (68. Kneifel) – Bastin.

Pardubice B – Živanice 1:1. Branky: 13. Patrák – 53. Nikodem. Rozhodčí: Kolátor. ŽK: 0:3. Diváci: 220. Poločas: 1:0. Pardubice B: Šmíd – Svatoš, Donát, Koukola, Kurka – Darmovzal, Míšek, Jarkovský (74. Vencl), Matoušek (63. Brdička), Patrák (63. Miláček) – Helešic (84. Brychnáč). Živanice: Zíma – Buriánek, Spěvák, Vobejda, Polák – Nikodem, Svoboda (90. + 1. Staněk), Langr, Zvěřina – Kopecký (82. Pilný), Holec (73. D. Pánek).

Další výsledky: Ústí nad Labem – Most-Souš 0:0, Přepeře – Mladá Boleslav B 1:5, Zápy – Jablonec nad Nisou B 2:0, Brozany – Kolín 4:2, Teplice B – Liberec B 1:1.