První dubnový víkend bude na zelených trávnících bohatý na zajímavé a hlavně důležité zápasy. Ve Fortuna:lize hostí vedoucí Plzeň pražskou Slavii, Sparta jde do bitvy proti Baníku. V Národní lize zase čeká další důležitý duel zachraňující se Chrudim.

Utkání skupiny B Lípa nad Orlicí versus Opočno (2:2, na penalty 3:0)
Vedoucí týmy na startu jara odskočily pronásledovatelům. Skvělý finiš Předměřic

Královéhradecký kraj ale budou mnohem více zajímat utkání ve Fortuna ČFL a Fortuna Divizi C. Právě zde má totiž region hned pětici svých zástupců. V divizi se v sobotu hraje krajské derby mezi Náchodem a Trutnovem. Oba rivalové jsou namočeni v boji o záchranu a výsledek jejich vzájemného souboje může mít pro jarní pokračování soutěže velký význam. V tabulce dokonce poslední je momentálně Dvůr Králové nad Labem, ten o den později přivítá na vlastním hřišti favorizovanou Čáslav.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...
FC Hradec Králové B (v tmavém) vs. FC Polissja Žitomir 0:1
FOTO: Žitomir uspěl i ve druhém zápase, proti Votrokům ho podpořil hvězdný boxer

Také oba krajští reprezentanti v ČFL odehrají své zápasy v 19. kola až v neděli. A oba se doma popasují se soupeři z úplného čela tabulky. Rezerva Hradce Králové vyzve aktuálně druhou juniorku Dukly Praha, ve stejném čase (10.15) si to hráči Chlumce nad Cidlinou rozdají s třetími Brozany.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...