Svěřenci trenéra Františka Šturmy přidali v boji o záchranu další bodík. Ten získali na půdě týmu z horní poloviny tabulky Dukly Praha B. V 62. minutě to vypadalo dokonce ještě nadějněji, neboť Chlumec poslal do vedení snajpr Tomáš Bastin. Hosté se však z náskoku neradovali příliš dlouho, protože již za sedm minut vyrovnal domácí Hodek na konečných 1:1. Chlumecký tým je v tabulce dvanáctý a zdá se, že se pomalu dere do vyšších pater.

Zápasy východočeských týmů

Dukla Praha B – Chlumec nad Cidlinou 1:1. Fakta – branky: 69. Hodek – 62. Bastin. Rozhodčí: Vrchota. ŽK: 1:4. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Chlumec nad Cidlinou: R. Petr – Veselka, J. Havel, Krčál, O. Žahourek – Finěk, Jakab (88. Bičiště), Samko, R. Čáp, T. Zeman – Bastin.

Živanice – Hradec Králové B nehráno. Východočeské derby bylo odloženo z důvodu rozsáhlé marodky v kádru TJ Sokol Živanice. Kluby se dohodly na náhradním termínu ve středu 27. dubna v 17 hodin.

Brozany – Ústí nad Orlicí 2:0. Fakta – branky: 54. Jindráček, 78. Gebert. Rozhodčí: Paták. ŽK: 2:1. Diváci: 190. Poločas: 0:0. Ústí nad Orlicí: Šmíd – Skalický, Langer (76. Vošlajer), Lněnička, Koukola – Souček, Hapal, Grygar, Onije (82. Mayer) – Anih (46. Vácha), Tichý (82. Špatenka).

Zbuzany – Pardubice B nehráno. „Utkání nebylo nezahájeno z důvodu nezpůsobilé hrací plochy. Na celé polovině hrací plochy byla souvislá vrstva vody,“ stojí v zápise. Kluby se vzájemně dohodly na náhradním termínu odehrání tohoto střetnutí ve středu 27. dubna v 17.30 hodin.

Další výsledky

20. kolo: Jablonec B – Bohemians Praha B 1:1, Mladá Boleslav B – Liberec B 2:0, Teplice B – Velvary 3:1, Zápy – Přepeře 3:0.