O co šlo? Někteří velvarští fotbalisté při návratu z utkání zjistili, že se jim prý ztratily peníze. Podle Živanic jde o nepodložené nařčení, nicméně Deník zjistil, že peníze se na stadionu ztratily i předchozímu soupeři – Královu Dvoru.

Na obvinění ze strany Velvar reagovaly Živanice. „To je sprosté nařčení. Po utkání soupeř odjel, nic se nedělo. A pak volají za dvě hodiny, že se jim ztratily peníze v kabině? To se mohlo řešit hned na místě,“ uvedl Petr Špaček, předseda Živanic.

Teď do hry vstoupil další soupeř - Králův Dvůr. Postižení měli být tři hráči. Ti však ztrátu nehlásili. „Mohu potvrdit, že třem klukům zmizely peníze. Další si nebyli jistí, protože nevěděli, kolik v peněženkách měli přesně,“ řekl asistent trenéra Cábelíků Jaromír Šilhan.

Proč jeho klub ztrátu nehlásil? „Nevěděli jsme, kolik se ztratilo přesně. A nebyli jsme si jistí, zda to nebyl nikdo z nás, protože kabina byla zamčená a zámek neporušený. V tomhle ohledu jsme rádi, že naše podezření můžeme zahodit. Vše bylo jasné, když jsem si přečetl o Velvarech,“ dodal Šilhan.