Fotbalisté Chlumce nad Cidlinou i ve druhém zápase třetí nejvyšší soutěže stoprocentně bodovali. Cenné vítězství 1:0 na půdě Brozan zajistil gólem stejně jako minulý týden Lukáš Zukal. Hostující stoper se tentokrát trefil hlavou hned v úvodu zápasu.

Rezerva FC Hradec Králové hrála na trávníku jednoho z favoritů soutěže Viktorie Žižkov. Pražané se chtějí bleskurychle vrátit do druhé nejvyšší soutěže. Pohledný duel se šancemi na obou stranách nakonec rozhodla také jediná branka, kterou, bohužel pro Votroky, vstřelil po hodině hry domácí Petráň.

Zápasy týmů z Královéhradeckého kraje

Brozany – Chlumec nad Cidlinou 0:1. Fakta – branka: 4. Lukáš Zukal. Rozhodčí: Michal Paták. ŽK: 0:3. Diváci: 310. Poločas: 0:1. Chlumec nad Cidlinou: Radek Petr – Veselka, Krčál, L. Zukal, Finěk – V. Řezníček (20. O. Ruml), Frizoni Da Cruz Dias, R. Čáp, T. Zeman (64. M. Kopáč), T. Labík – T. Bastin (79. Mrázek).

Viktoria Žižkov – Hradec Králové B 1:0. Fakta – branka: 60. Petráň. Rozhodčí: Duda. ŽK: 2:0. Diváci: 800. Poločas: 0:0. Hradec Králové B: Bajza – M. Hlaváč, O. Ševčík, Kutík (68. Holovatskyi) – A. Gabriel, Kadrmas, J. Kosař, L. Hájek – Doležal (68. Hypšman), Jurčenko (68. M. Hodač), M. Šípek (81. T. Boniš).

Zápasy týmů z Pardubického kraje

Živanice – Zápy 2:2. Fakta – branky: 24. Petrus, 55. Langr – 15. a 87. Pardubský. Rozhodčí: Vitvar. ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (22. Růžek). Diváci: 110. Poločas: 1:1. Živanice: Vaníček – Spěvák, Polák, Vobejda, Buriánek – Nikodem, Kakrda, Langr, Kopecký, D. Pánek (72. Horčička) – Petrus (78. Štěpánek).

Pardubice B – Jablonec B 2:0. Fakta – branky: 9. Řehák, 85. Akosah. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 1:0. Diváci: 110. Poločas: 1:0. Pardubice B: Šmíd – Halász, Řehák, Hanč, Kurka – Jarkovský – Lima (76. Stýblo), Štichauer (59. Vít), Novák, Sedláček (59. Lee) – Nana (86. Dostál).

Další výsledky

2. kolo: Mladá Boleslav B – Benešov 1:0, Kolín – Most-Souš 6:0, Ústí nad Labem – Přepeře 2:2, Velvary – Teplice B 0:1.