Živanice - Vltavín 0:2

Favorizovaný hostující celek vedený trenérem Martinem Frýdkem neponechal nic náhodě a zvítězil.

Fakta – branky: 15. Valíček, 56. Šípek. Rozhodčí: Martínek. ŽK: 2:1. Diáci: 130. Poločas: 0:1. Živanice: Volšík – Buriánek, Košťál, Staněk, Motyčka – Hundák (61. Polák), Gorol, Herzán (61. D. Pánek), Petrus (63. Gašpar) – Nikodem, Štěpánek (76. F. Pánek).

Převýšov - Dobrovice 2:1

Důležitý vstup do jarní části sezony. Převýšovu zajistil cennou výhru penaltový „mág“, útočník Tomáš Bastin.

Fakta – branky: 45. a 57. (oba z pen.) Bastin – 84. Volf. Rozhodčí: Pastyřík. ŽK: 3:1. Diváci: 170. Poločas: 1:0. Převýšov: R. Petr – Vyšehrad, Jarkovský, J. Černý, Špidlen – Sedláček – Hynek (53. Živný), M. Kopáč (92. P. Novák), Korba, T. Labík (90. Ličman) – Bastin (81. D. Koubek).

Další výsledky – 18. kolo: Písek – Králův Dvůr 1:3, Vyšehrad – Domažlice 1:0, Litoměřice – Zápy 1:0, Brozany – Velvary 1:2, Štěchovice – Benešov 2:1, Jirny – Karlovy Vary nehráno (Jirny odstoupily ze soutěže, jejich dosavadní výsledky budou anulovány).

1. Zápy 18 13 2 0 3 36:18 43
2. Vyšehrad 18 10 2 1 5 28:21 35
3. Vltavín 18 11 0 1 6 43:26 34
4. Domažlice 18 8 4 1 5 34:23 33
5. Radotín 17 8 3 1 5 25:18 31
6. Dobrovice 18 10 0 1 7 34:28 31
7. Převýšov 18 9 0 2 7 23:25 29
8. Ústí nad Orlicí 17 8 2 1 6 19:21 29