„Byla to pro nás kvalitní příprava. V prvním poločase jsme inkasovali zbytečné góly. Po přestávce už byla znát kvalita soupeře, který měl herní převahu,“ řekl Jaroslav Kratochvíl, asistent trenéra Živanic, které testovaly několik mladých hráčů.

Duklu poslal do vedení Tetour, v síti pražského týmu pak skončil míč po akci Štěpánka. Dukla pak získala náskok, za Živanice se ještě prosadil Bareš.

Fotbalový přípravný zápas: TJ Sokol Živanice – FK Dukla Praha 2:4 (1:3). Branky: 29. Štěpánek, 52. Bareš – 9. a 44. Tetour, 38. Podaný, 53. Djuranovič. Sestava Živanic: Hrnčíř – Buriánek, Košťál, Václavek, Motyčka – Herzán, Strelec – Polák, Hundák, Ptáček – Štěpánek. 2. poločas: Volšík – F. Pánek, Košťál, Václavek, Strasser – Gorol, Ptáček (60. Strelec) – D. Pánek, Petrus, Zbudil – Bareš. Dukla: Hruška – Miloševič, Ďurica, Kozma, Souček – Bezpalec, Tetour, Krunert – Kovaľ, Hadaščok, Podaný. Náhradníci: Šťovíček, Šimek, Hanousek, Ostojič, Holík, Douděra, Djuranovič.