Votroci sice ve Zbuzanech již po pěti minutách prohrávali, ale ještě v prvním poločase skóre dorovnal Březák a po hodině hry rozhodl z pokutového kopu Hájek.

Ještě cennější výhry dosáhli Chlumečtí, neboť odvezli body z trávníku třetího celku tabulky. Střetnutí v Přepeřích bylo v první půli na 25 minut přerušeno, když se po zranění domácího hráče čekalo na příjezd sanitky. Poté oba týmy ještě do přestávky dvakrát skórovaly. Po změně stran se prosadili už pouze hosté (podruhé Bastin a Čáp).

Zbuzany – Hradec Králové B 1:2. Fakta – branky: 5. z pen. Hampl – 20. Březák, 61. z pen. Hájek. Rozhodčí: Rejžek. ŽK: 1:2. ČK: 1:0 (45. Houha). Diváci: 200. Poločas: 1:1. Hradec Králové B: Mach (45. Čábelka) – Hlaváč, Hruška, Kadrmas – Zámečník, Kateřiňák, Jonáš, Březák (92. Locker) – Mahr (84. Šípek), Kosař, Hájek.

Přepeře – Chlumec nad Cidlinou 2:4. Fakta – branky: 45. (+13) Martan, 45. (+20) vlastní (Krčál) – 37. Samko, 45. (+24) a 52. Bastin, 57. Čáp. Rozhodčí: Nejedlo. ŽK: 3:0. Diváci: 250. Poločas: 2:2. Chlumec nad Cidlinou: Brát – Finěk, Krčál, Havel, Zeman – Veselka, Jakab (46. Koubek), Samko (87. Bičiště), Čáp (87. Havlena), T. Labík (73. Obulor) – Bastin (89. Žahourek).