Po vyrovnaném průběhu zápasu se z těsného vítězství radovali hosté. Na jejich dvě úvodní trefy Votroci v obou případech dokázali odpovědět, na třetí branku Chlumce už ale reagovat nestihli.

FC Hradec Králové B – FK Chlumec nad Cidlinou 2:3 (1:2). Branky: 35. Hájek, 72. Firbacher – 27. Bastin, 37. Havlena, 76. Samko. Hradec B: Čábelka – Zámečník, Hátle, Kutík, Kadrmas – Jonáš – Kozel, Kejř, Doležal, Hájek – Firbacher; střídali: Hruška, Kosař, Šípek, Hlaváč. Chlumec: Mach – Finěk, Kopáč, Jarkovský, Žahourek – Krčál – J. Labík, Samko, Havlena, Jakab – Bastin; střídali: Kukal, Novotný, T. Labík, Holec.

„Vzhledem k tomu, že podzimní část sezony pro nás skončila poměrně časně, chceme sehrát ještě nějaké přípravné zápasy. Proto jsem rád, že naše pozvání přijali v Chlumci a mohli jsme si zpestřit tréninkový proces tímto utkáním. Výsledek není podstatný, smyslem takových duelů je zapracovat na nedostatcích v herním projevu týmu i jednotlivců,“ uvedl Karel Krejčík, kouč rezervy Votroků.

„V prvním poločase jsme podali solidní výkon, branek mělo být v síti domácích více než dvě. Po přestávce jsme se sestavou různě točili a už to tak dobré nebylo. U mužstva jsem chvíli a tak jsem rád, že jsem mohl hráče vidět i v utkání. Stále řešíme podobu kádru pro jarní část. V neděli bychom měli sehrát utkání s béčkem Pardubic,“ hodnotil nový chlumecký trenér František Šturma.