V České fotbalové lize půjdou oba krajští rivalové do boje až v neděli. Shodně od 10.15 se představí na domácích kolbištích. V tabulce devátý Chlumec nad Cidlinou (8 bodů) hostí sedmé Pardubice B (9 bodů), třináctá rezerva hradeckých Votroků (3 body) přivítá juniorky Jablonce nad Nisou (2 body).

Libčany (v modrém) - Dukla Praha 1:3
V Chlumci se těší na los 3. kola. Libčany odcházely z placu se vztyčenou hlavou

Oběma krajským rivalům se dávají velké šance na bodové zisky. Navíc by případnými úspěchy dali zapomenout na ne zrovna ideální výsledky z posledních týdnů.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Ve Fortuna Divizi C jde do boje jako první Trutnov (8. místo, 8 bodů). V sobotu dopoledne se představí na půdě předposledního Brandýsa nad Labem (4). Při pohledu na dosavadní skóre Středočechů (3:19), jsou hosté favoritem utkání.

Favorita naopak nemá krajské derby mezi třináctým Náchodem (4 body) a posledním Dvorem Králové nad Labem (3 body). Oba celky nezachytili nástup do sezony a ve vzájemném souboji to bude kdo s koho. Chytne se tým trenéra Karla Krejčíka? A nebo přeruší sérii pěti porážek v řadě parta omilostněného kouče Františka Šturmy? Dozvíme se v sobotu večer!

Libčany (v modrém) - Dukla Praha 1:3
Totální výbuch ligových týmů! Pardubice i Chrudim propadly. Derby vyhrál Chlumec

Na nedělní dopoledne vychází poslední duel s krajskou stopou. Sympaticky se projevující nováček z Nového Bydžova (10. místo, 7 bodů) čeká nejtěžší možný test. Představí se totiž na půdě lídra tabulky. Rezerva Slovanu Liberec je na podzim suverénní. Šest zápasů, osmnáct bodů a skóre 20:4! Svěřencům trenéra Petra Průchy lze přát především odvahu a trochu potřebného štěstí.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...