Pouhý bod vybojovalo krajské duo ve víkendových domácích zápasech třetí nejvyšší fotbalové soutěže. Postaral se o něj Chlumec nad Cidlinou, jenž remizoval s Velvary 2:2, když nejprve v závěru první půle doháněl ztrátu a po změně stran zase přišel o vedení.

Královéhradecká rezerva prohrála s exdruholigovým Ústím nad Labem 2:4. Katem Votroků se stal David Černý, autor hattricku.

To dvěma celkům z Pardubicka se dařilo o poznání lépe, přičemž oba musely cestovat na půdu soupeřů. Živanice uhrály cennou remízu 1:1 s béčkem Jablonce. Pardubická rezerva dokonce přivezla z Přepeří všechny body za výhru 2:1, kterou urvala gólem v nastaveném čase.

Zápasy týmů z Královéhradeckého kraje

Chlumec nad Cidlinou – Velvary 2:2. Fakta – branky: 44. O. Ruml, 58. Čáp – 40. Šlegl, 62. Vopat. Rozhodčí: V. Ježek. ŽK: 1:0. Diváci: 256. Poločas: 1:1. Chlumec nad Cidlinou: R. Petr – Veselka, Zukal, Krčál, Finěk – O. Ruml, O. Vaníček (63. T. Zeman), Frizoni, R. Čáp, T. Labík (70. O. Žahourek) – T. Bastin.

Hradec Králové B – Ústí nad Labem 2:4. Fakta – branka: 22. Kosař, 57. Doležal – 14., 45. a 72. D. Černý, 48. Fischer. Rozhodčí: Fojtík. ŽK: 3:0. Diváci: 205. Poločas: 1:2. Hradec Králové B: Vízek – Hlaváč, Holovatskyi, Kutík – Boniš (61. Kadrmas), Kosař, Doležal (82. Schmoranz), Hájek (88. Junek) – Šípek (88. Houdek), Jurčenko (82. Hodač), Hypšman.

Zápasy týmů z Pardubického kraje

Jablonec nad Nisou B – Živanice 1:1. Fakta – branka: 14. Podzimek – 61. Kakrda. Rozhodčí: P. Vít. ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (90 + 2. Chládek). Diváci: 120. Poločas: 1:0. Živanice: Vaníček – Spěvák, Vobejda, Kakrda, Buriánek – Chocholatý (72. Horčička), Polák, Langr, Kopecký – Štěpánek (46. D. Pánek), Petrus (88. Nikodem).

Přepeře – Pardubice B 1:2. Fakta – branky: 83. Synek – 44. Hrnčíř, 90. + 3. Vencl. Rozhodčí: Kolátor. ŽK: 3:0. Diváci: 181. Poločas: 0:1. Pardubice B: Volšík – Svoboda, Řehák (53. Vencl), Hanč, Hrnčíř – Jarkovský – Lima (46. Brdička, 76. Kirchner), Dostál, Novák, Kurka – Karch (67. Vít).

Další výsledky

3. kolo: Most-Souš – Brozany 1:2, Teplice B – Mladá Boleslav B 4:2, Zápy – Kolín 3:2, Benešov – Viktoria Žižkov odloženo (nezpůsobilý terén).