Vzhledem k průběhu zápasu je pro Slavii bod z Letohradu určitě málo. Hradecký tým měl duel rozehraný na vítězství. Již od 8. minuty vedl po trefě kanonýra Novotného, který procedil za záda gólmana Martinovského krásný centr Gruzínce Matsaberidzeho. A to ještě předtím mohl hned v samém úvodu skórovat Rajnoch, jenže v tutovce selhal.

V dalším průběhu první půle měly oba celky po dvou šancích, které ale nevyužily. Před přestávkou přišel další moment, který měl hrát do karet slávistům. Domácí záložník Linhart se za oplácení nechal zbytečně vyloučit a hosté tak hráli celý druhý poločas v početní přesile.

Divize C: Slavia Hradec Králové (červení) - Dobrovice

Ovšem podobně jako v předešlém střetnutí s Dobrovicí nebyl výkon Hradeckých po změně stran vůbec dobrý a i proto přišel v 82. minutě trest v podobě vyrovnávací branky Kabourka.

DIVIZE, skupina C – 15. kolo

FK Letohrad – FC Slavia Hradec Králové 1:1 (0:1). Branky: 82. Kabourek – 8. Novotný. Rozhodčí: Koranda. ŽK: 5:2. ČK: 1:0 (43. Linhart). Diváci: 100. Letohrad: Martinovský – Štěpán, Macek, Václavek, Kail (79. Jiřánek) – Linhart, Zbudil (79. Kadlec), Hiller (66. Lorenc), Nágl, Chládek (66. Knespl) – Kabourek. Slavia HK: Vaníček – Šejvl (46. Krotil), Mates, Strasser, Hlušička – Vošlajer, Chlumecký (85. Tomek), J. Kabeláč, Matsaberidze – Rajnoch (85. Řezáč), Novotný.

DALŠÍ ZÁPASY: Trutnov - Vysoké Mýto 3:2 (64. Bičiště, 67. a 68. Brejcha - 39. Velinský, 42. Kopřiva), Nový Bydžov - Turnov 1:4 (55. Drobný - 18. Vencbauer, 32. a 50. Prokopec, 68. Š. Havel), Chrudim B - Benešov 2:2 (16. Jurčenko, 46. Zvolánek - 45. a 66. Kulhavý), Ústí nad Orlicí - Benátky nad Jizerou 2:1 (11. Špatenka, 90. + 2. z pen. P. Chleboun - 65. Fabián), Kosmonosy - Hlinsko 3:0 (45. Poláček, 48. Kubelka, 85. Prieložný), Čáslav - Spoje Praha 2:3 (15. z pen. Štichauer, 41. Slavík - 29. Madej, 47. Baisa, 86. Tokar), Dobrovice - Velké Hamry 1:1 (89. z pen. Marek Sedláček - 52. Krejčík).

Načítám tabulku ...

JAK DÁL: Jarní část čtvrté nejvyšší soutěže začne o víkendu 9. a 10. března 2024. Závěrečné dějství je pak na programu o víkendu 15. a 16. června 2024.