Trutnov - Dvůr Králové 1:0

Defenzivně laděné derby rozhodl pokutový kop nařízený sudím Bednářem v 61. minutě. Holubec z něho zajistil domácímu celku cenné vítězství.

Fakta – branky: 63. Holubec z pen. Rozhodčí: Bednář – Zita, Dujsík. ŽK: 2:1. Diváci: 425. Poločas: 0:0. Trutnov: Šťastný – Turner (64. J. Tobiáš), Makovský, Mařas, Knap – Zieris – Valášek (81. Doubic), Tomčík (84. V. Dvořák), Holubec, Zezula – Brejcha (70. Kejzlar). Dvůr Králové: J. Vaníček – Picha, Karal, Rejl, Tomeš – Václavek – Friedl (59. Hruška), O. Vaníček (75. Kruliš), Fejk, Knespl – Vitebský (81. Macháček).

Letohrad - Benátky n. J. 0:3

První domácí zápas Letohradu nevyšel, prohrál vysoko 0:3.

Fakta – branky: 30. Jimmy, 63. Borovička, 74. Šimeček. Rozhodčí: Rychtár. ŽK: 1:3. Diváci: 120. Poločas: 0:1. Letohrad: Martinovský – P. Štěpán, Kundrt, Kail, Strasser – Šponar (77. Smíšek), Chládek (79. Krejčí), J. Štěpán, Zbudil (69. Trnka), Lorenc (73. Hiller) – Kabourek (86. Filip).

Velké Hamry - Hlinsko 3:2

Další dobře rozehraný zápas Hlinsko k výhře nedotáhlo, v divizi má první porážku.

Fakta – branky: 47. Javůrek, 62. Radzinevičius, 78. Rudolf – 20. Klika, 73. Moustafa. Rozhodčí: Kyncl. ŽK: 3:0. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Hlinsko: Jech – Vukliševič, Portyš, Nevole, Křivka – Moustafa (80. Tulach), Volf, Vašek, Zub – Klika, Werner (72. Cach).

Nymburk - Náchod 0:4

Dvě utkání, dvě výhry. Fotbalisté Náchoda vyhráli jasně v Nymburce.

Fakta – branky: 26. a 80. Simon, 45. Kabeláč, 73. Malý. Rozhodčí: Kovářová. ŽK: 0:1. Diváci: 200. Poločas: 0:2. Náchod: Hladík – Fenz (61. D. Nejman), Kadavý, Kabeláč, Podolník – Simon, Hlava, Brich, Jahoda (61. J. Nejman) – Pražák (79. Šesler), Malý.

Kolín - Vysoké Mýto 0:2

Zcela spokojeni mohou být s úvodními dvěma výjezdy na hřiště soupeřů v Mýtě. Mají na kontě plný počet bodů.

Fakta – branky: 17. Hrubý, 77. Wimmer. Rozhodčí: Němec. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Vysoké Mýto: Černík – Fišer (44. Žák), Dvořák, Kouřil, Hock – Mokrejš (71. Novák), Valášek, Rezek (59. Wimmer), Tomášek (59. Tlapák)– Zavřel (76. Stránský), Hrubý.

Další výsledky: K. Hora – Poříčany 2:1, Horky – Ostrá 1:0, Čáslav – Libiš 3:1.

1. Náchod 2 2 0 0 0 8:1 6
2. Vysoké Mýto 2 2 0 0 0 8:2 6
3. Benátky n. J. 2 2 0 0 0 4:0 6
4. Velké Hamry 2 1 0 1 0 4:3 4
5. Dvůr Králové 2 1 0 0 1 5:1 3
6. Hlinsko 2 1 0 0 1 7:4 3
7. Trutnov 2 1 0 0 1 1:1 3