Den D je tady! Ve Dvoře Králové nad Labem se dnes na stadionu pod Hankovým domem rozhodne o tom, zda bude jarní východočeská mise o záchranu Fortuna Divize C stoprocentně úspěšná.

PĚTICE JE V POHODĚ

Z po podzimu nejvíc namočených klubů se již v celostátní soutěži s předstihem udržely celky Trutnova a před týdnem i Náchoda, dávno před nimi vcelku suverénně také Hlinsko. Vysoké Mýto bojovalo po celou sezonu o nejvyšší příčky a naprosto bez obav odehrál ročník 2021/2022 i tradiční účastník soutěže Letohrad.

close Před měsícem v derby fotbalisté Dvora Králové nad Labem porazili Náchod. Ze záchrany se ale dříve radoval jejich krajský rival. info Zdroj: Renata Jírová zoom_in Před měsícem v derby fotbalisté Dvora Králové nad Labem porazili Náchod. Ze záchrany se ale dříve radoval jejich krajský rival.

Posledním týmem, na který je ve východních Čechách upřen zrak, jsou tak fotbalisté Dvora Králové nad Labem. Ti po nepříliš povedené podzimní části na oko slušně posílili, například i bývalými Votroky Jiřím Janouškem a Markem Plašilem, první polovina jara se svěřencům trenéra Jiřího Kuneše přesto vůbec nevydařila. Až v sezonním finiši Dvoráci sbírají body, nutno dodat, že teprve nyní hrají s přímými konkurenty v boji o záchranu.

JISTOTU DÁ JEN VÝHRA

A s jedním takovým se Dvůr utká právě v dnešním závěrečném kole. Od 17 hodin bude hostit středočeské Tochovice a v zápase o všechno platí, že pouze vítěz duelu si zajistí účast v soutěži i pro příští ročník. Ze tří divizních skupin má podle slov sekretáře FAČR Davida Anděla sestupovat dohromady 10 mužstev, tři z každé skupiny a čtvrtý s velkou pravděpodobností právě z céčka.

Jisté tak je, že v případě zisku tří bodů bude dnes moci jeden ze zmiňovaných soupeřů slavit záchranu. Východočeský region věří, že to budou domácí fotbalisté.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...