Zcela rozdílní soupeři čekají ve 23. kole B skupiny Fortuna ČFL krajské zástupce. Zatímco hradecká rezerva doma vyzve Přepeře pohybující se na samém čele tabulky, Chlumec nad Cidlinou v novobydžovském azylu přivítá juniorku Pardubic, která je naopak v tabulce předposlední. Oba duely se hrají v nedělí od 10.15 a oba budou pro jednotlivé týmy velmi důležité.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Fortuna Divizi C hrají také letos tři celky z Královéhradeckého kraje a všechny jsou namočené v boji o záchranu. Po posledním víkendu se nejlépe dýchá fotbalistům Trutnova, kteří nyní dostanou příležitost svou pozici vylepšit na půdě nejvzdálenějšího soupeře z Tochovic. Svěřenci trenéra Miloše Dvořáka si navíc hodně přivstanou, duel se totiž hraje v sobotu od 10.15.

V sobotu sluníčko, v neděli zataženo? Možná. Počasí při víkendových zápasech lze předpovídat stejně těžce jako samotné výsledky jednotlivých utkání.
Pestrá fotbalová nabídka v kraji. Nový Bydžov míří na horkou půdu Vrchlabí

Odpoledne pak nastoupí Náchod doma proti Hlinsku. Pokud chtějí hráči kouče Zdeňka Samka dál myslet na stoupání tabulkou, nesmějí zaváhat. Podobně je na tom ovšem i tým Dvora Králové nad Labem. Pod vedením trenéra Jiřího Kuneše jsou zatím Dvoráci na jaře za očekáváním, teď navíc na jejich hřiště přijede tradičně silný celek Benátek nad Jizerou. Překvapí Východočeši favorita?


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...