Kratonohy - Slatiňany 2:3

Jakým směrem se bude tento zápas ubírat, naznačil už první poločas, v němž dominovali hostující hráči.

Fakta – branky: 8. Strasser, 58. Bareš – 2. Vladyka, 19. J. Václavek, 44. Vácha. Rozhodčí: Babka. ŽK: 2:3. Diváci: 110. Poločas: 1:3. Olympia HK/ Kratonohy: Mašek – T. Kabeláč, P. Václavek (72. Prouza), Strasser, Zbudil (56. Čihák) – Ličman, Trnka, Čada, L. Kraják, Chocholatý – Bareš. Slatiňany: Janda – Malý (86. Málek), Valda, Hauf, Koblasa (70. Hanč) – Slováček (78. Luptovský), Koudelka, Ráliš, Vladyka, J. Václavek – Vácha (76. Kopecký).

Dvůr Králové - Vysoké Mýto 1:0

Ve východočeském derby dvou tradičních soupeřů byli po celý zápas aktivnějším týmem domácí fotbalisté. Naděje hostů držela jen špatná koncovka soupeře a vynikající gólman Černík. Překonat jej dokázal až ve druhé minutě nastavení Karal.

Fakta – branka: 90. (+2) Karal. Rozhodčí: Makovička. ŽK: 2:2. Diváci: 250. Poločas 0:0. TJ Dvůr Králové nad Labem: J. Vaníček – Picha, Macháček, Karal, Tomeš – Křížek, O. Vaníček, Fejk (71. Tauchman), Hruška (64. Mertlík) – O. Ujec (87. Kruliš), Vitebský (82. Knespl). SK Vysoké Mýto: V. Černík – Fišer, Kouřil, J. Dvořák, D. Novák – Mokrejš, Wimmer, Trnka (77. Tomášek), Tlapák (82. Valášek) – Kopřiva, Benda (66. T. Rezek).

Benátky - Pardubice B 0:2

První poločas nuda ve středu hřiště. Po přestávce domácí „Teslu“ zatlačili. Jenže v 68. minutě předvedl parádní akci Spěvák a Šafařík už musel dát. Výsledek pak pečetil Jarosz z pokutového kopu.

Fakta – branky: 68. Šafařík, 90. (+4) Jarosz z penalty. Rozhodčí: Radina. ŽK: 2:5. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Pardubice B: Letáček – Rambousek, Kopřiva, Kudrna, Bříza – Spěvák, Jarosz – Kašiar, Šafařík (89. Rek), Bureš (56. Prokopec) – Huf (87. Zelenka).

Turnov - Náchod 1:0

O osudu zápasu rozhodla už 17. minuta utkání, ve které se prosadil domácí Havel. Hosté měli v zápase několik gólových příležitostí, jenže pohořeli v koncovce.

Fakta – branka: 17. Havel. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:0. Diváci: 225. Poločas: 1:0. Náchod: Kobos – D. Nejman (59. Sobotka), Podolník, Hlava, Král – Simon (46. Vencl), Brich, J. Nejman, Rojšl (75. Týfa)– Malý, Pípek.

Čáslav - Trutnov 1:1, pen. 6:5

Venku se Trutnovu daří. Ze hřiště vedoucího celku tabulky přivezli svěřenci trenéra Dvořáka cenný bod.

Fakta – branky: 32. Petrů z pen. – 44. Brejcha. Rozhodčí: Tupý. ŽK: 1:5. Diváci: 250. Poločas: 1:1. MFK Trutnov: Šťastný – Vyhnánek, Zieris, Kovář, Turner – Zezula, V. Dvořák, P. Holubec, O. Tobiáš – J. Matějka, Brejcha (83. Balcar).

Česká fotbalová liga: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FC Písek.
Živanice si zchladily střeleckou žáhu

Další výsledky – 10. kolo: Horky nad Jizerou – Mšeno 1:0, V. Hamry – Český Brod 0:0, pen. 2:4, Kolín – Přepeře 1:3.

1. Čáslav 10 4 5 0 1 18:8 22
2. Pardubice B 10 6 1 1 2 16:8 21
3. Velké Hamry 10 4 3 2 1 16:9 20
4. Přepeře 10 5 1 2 2 16:13 19
5. Benátky 10 5 1 1 3 19:12 18
6. Mšeno 10 5 0 1 4 21:14 16
7. Vysoké Mýto 10 3 2 3 2 16:10 16
8. Horky n. J. 10 4 1 2 3 16:13 16