Hradečtí Votroci se v letošní sezoně doslova překonávali a FORTUNA:LIGU v neděli zakončí na vynikajícím šestém místě. V Národní lize Královéhradecký kraj zastoupení nemá, proto jsou dalšími nejvýše postavenými celky rezerva Hradce a fotbalisté Chlumce nad Cidlinou.

Nový Bydžov B (v bílém) versus Prasek 2:2.
V „pralese“ na Hradecku nejvíc táhne Prasek. Divácký rekord ovšem drží Nechanice

A již tuto neděli se oba rivalové potkají v rámci 25. kola Fortuna České fotbalové ligy. Hrát se bude v tradičním dopoledním čase 10.15 a favorita lze jen těžko označit. Oběma celkům se v jarní části poměrně daří. Votroci si udržují postavení ve středu tabulky, Chlumec úspěšně prchá z ohrožených vod. Hraje se každopádně v Novém Bydžově, jelikož chlumecký pažit se v posledních týdnech týdnech dočkal kompletní rekonstrukce.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Živo bude také ve Fortuna Divizi C, v níž region reprezentuje trojice mužstev. Jako první do víkendového dění vlétnou hráči Dvora Králové nad Labem. Tým kouče Jiřího Kuneše na jaře zatím neúspěšně bojuje o záchranu. Připsal si pouhou jednu výhru a v součtu s třemi remízovými výsledky posbíral chudých šest bodů. Vylepšit konto se Dvoráci pokusí na hřišti v tabulce třetích Velkých Hamrů, odkud se však body často nevozí.

Sobotní odpoledne pak bude patřit zbylým dvěma krajským rivalům. A také v těchto případech půjde o měření sil s týmy z vyšších příček. Aktuálně devátý Trutnov doma vyzve lídra soutěže a již takřka postupující mužstvo do ČFL, dorazí Kolín. Na náchodském pažitu se zase představí tradičně silné Benátky nad Jizerou.

Obohatí se některý z krajských týmů o další mistrovské body?


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...