Podzimní mistrovský zápas skončil výhrou Bydžovských v poměru 2:1. Nyní vyhráli hráči RMSK znovu o gól, ale tentokrát se jednalo o zajímavou sedmibrankovou přestřelku. Důležité pasáže duelu se odehrály v rozmezí 28. a 30. minuty. Náchodští nejprve odskočili do dvougólového vedení, jenže hned za minutu bylo sníženo a za další minutu dokonce vyrovnáno.

V závěrečné čtvrthodině utkání se prosadil dvakrát divizní nováček. Mužstvu od hranic se sice podařilo bleskově snížit, ale více už nestihlo a tak odjelo s těsnou porážkou. Náchod prohrál i druhý přípravný zápas, naopak Cidlinští i podruhé zvítězili.

GÓLOVOU RADOST si mohli Bydžovští vychutnat třikrát.
Cenný skalp na úvod přípravy. Divizní nováček si vyšlápl na třetiligové Živanice

RMSK Cidlina Nový Bydžov – FK Náchod 4:3 (2:2). Branky: 29. a 75. Zvěřina, 30. Holec, 85. z pen. Blažek – 10. a 28. Světlík, 86. Simon.

Petr Průcha, trenér Nového Bydžova: „Asi to nebyl tak kvalitní duel jako se Živanicemi, ale s tím se počítalo. Jsem rád, že jsme rozdělili minutáž mezi všechny hráče. To je asi v této fázi přípravy nejdůležitější. Byly tam rozdílné výkony - od podprůměrných až po nadprůměrné. Což je v tomto období určitě normální. Těší mě, že jsme dokázali otočit nepříznivý výsledek.“

Karel Krejčík, trenér Náchoda: „Začali jsme dobře, 2:0 jsme vedli, ale pak během chvíle jsme zbytečně nechali domácí vyrovnat. Když jsme ve druhé půli začínali být iniciativnější než domácí, tak jsme znovu dvakrát inkasovali. Nevím, z jakého důvodu, ale zdálo se mi, že kluci byli nějací podráždění. Někteří hráči jsou po zranění a šetříme je. Na střídání jsme jich tedy tolik neměli. Doufám, že v mistráku u nás to Bydžovu vrátíme.“