Zatímco ve FORTUNA:LIZE se o víkendu rozběhne nadstavbová část, ve které se vyplatí sledovat jak boje o titul, tak duely o záchranu, další celonárodní soutěže budou pokračovat dalšími koly své jarní části.

FORTUNA:LIGA má za sebou základní část. O víkendu odstartuje nadstavbová část.
KVÍZ: Ligová NEJ po základní části. Máte nejvyšší fotbalovou soutěž v malíčku?

Nejinak tomu bude ve Fortuna České fotbalové lize a Fortuna Divizi C, tedy dvou soutěžích, kde našel své zastoupení také fotbal v Královéhradeckém kraji.

Dění v České fotbalové lize se o předposledním dubnovém víkendu vyplatí sledovat převážně v neděli. To se totiž rezerva Hradce Králové představí na hřišti pardubické juniorky a fotbalisté Chlumce pak od 17 hodin nastoupí na hřišti lídra tabulky Záp.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Devět kol zbývá na jaře odehrát divizním fotbalistům a krajskému triu Trutnov - Náchod - Dvůr Králové nad Labem stále hrozí sestup do krajského přeboru. Funkcionáři z těchto klubů ale o pádu do nižší soutěže nechtějí nic slyšet a nyní je na samotných hráčích, aby ukázali, že na divizi stále mají.

Daniel Krotil z hradecké Slavie (uprostřed) během nedělního zápasu krajského přeboru v Polici nad Metují.
Rozhodně se nechci spokojit s krajským přeborem, říká kometa této sezony Krotil

U tomto víkendu budou všechny tři jmenované celky ve hře o body, když proti sobě budou mít srovnatelné soupeře. Třináctý Dvůr se již v sobotu dopoledne představí na půdě desáté Libiše, o 15 minut později nastoupí dvanáctý Náchod k zápasu v Kosmonosech (7. místo) a odpoledne pak jedenáctý Trutnov na vlastním hřišti přivítá čtrnáctou Kutnou Horu.

Počínání všech krajských reprezentantů budeme na tomto místě podrobně sledovat a výsledky vám nabídneme jako první ihned po skončení zmiňovaných utkání.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...