Znovu po týdnu Deník pozorně sleduje dění na fotbalových trávnících a vedle okresních a krajských tříd nelze opomenout ani týmy reprezentující svůj region v celostátních soutěžích.

FORTUNA:LIGA v sobotu a neděli nabízí kompletní program pátého kola a o premiérové vítězství v sezoně bude po třech remízách a jedné porážce usilovat nováček z Hradce Králové. Přiznejme však, že úkol pro svěřence trenéra Miroslava Koubka to nebude vůbec snadný. Votroci se totiž v sobotním zápase představí na půdě pražské Sparty. Konečný výsledek se samozřejmě dozvíte krátce po utkání na webu Deníku, duel lze sledovat i živě na stanici O2TV.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...
Jedním ze šlágrů přeboru bude také střet Police nad Metují s Vrchlabím.
Hit víkendu uvidí Jaroměř. V I. A třídě Třebechovice vypráskaly Lokomotivu HK

Oba krajští reprezentanti v České fotbalové lize odehrají své duely tentokrát v neděli. Rezerva Hradce Králové se v 10.15 představí na hřišti juniorky Dukly Praha. V 17 hodin pak vyběhnou na zelený pažit fotbalisté Chlumce nad Cidlinou, které los poslal na půdu Brozan.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Ve Fortuna Divizi C je na programu mimo jiné i východočeské derby. V tabulce zatím poslední Trutnov doma přivítá tradičního rivala z Náchoda a oba soupeři se v tomto tisíciletí v mistrovském zápase potkají po devatenácté. O jednu výhru napřed je v bilanci vzájemných utkání tým kouče Václava Kotala, i proto jistě domácí udělají pro tříbodový zisk maximum. Zvlášť když v tomto ročníku ještě tým trenéra Miloše Dvořáka nebodoval.

O den později pak čeká těžká bitva fotbalisty Dvora Králové nad Labem. Lodivod Jiří Kuneš povede své zatím neporažené vojsko do střetu s neoblíbenou Čáslaví, proti které Dvoráci z osmi vzájemných soubojů dokázali vyhrát jeden jediný.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...