„Vyhráli jsme, takže to byl dobrý zápas. Hlavně první poločas se nám vydařil, i herně to bylo dobré. Také do druhé půle jsme vkročili dobře, soupeře jsme moc k ničemu nepustili, hlídali si vedení a mohli ho ještě navýšit,“ uvedl po utkání pro klubový web obránce Michal Leibl, jenž z dorážky obstaral druhou trefu Východočechů.

„V útočné fázi jsme měli vcelku dost povedených akcí a možná jsme mohli dát o pár gólů více. Na druhou stranu jsme také dovolili soupeři nějaké situace. Vyhráli jsme, udrželi nulu, ale nesmíme usnout na vavřínech,“ zdůraznil Ondřej Prášil, asistent hradeckého kouče Zdenka Frťaly.

Fotbalová příprava: FK Přepeře - FC Hradec Králové.
Opět neinkasovali. Votroci uspěli i na půdě třetiligisty

Třetí přípravný mač sehraje Hradec v sobotu, kdy od 10.15 hodin přivítá na Malšovickém stadionu ve velmi dobré formě hrající Chlumec nad Cidlinou (ČFL).

Jak už bylo uvedeno ve čtvrtek, Votroky definitivně posílil dvaadvacetiletý útočník Daniel Vašulín z Chrudimi. Naopak další forvard, mladík Filip Firbacher, jde na roční hostování do Vlašimi. Odchází také Kristian Zbrožek, jenž přestupuje do Varnsdorfu.