„Pomůže mi to v sebevědomí. V tréninku mi to tam padá, ale v zápasech to tak úplně nebylo. Dneska jsem dal dva góly, tak věřím, že to potáhnu dál," usmíval se dvaadvacetiletý útočník Votroků, kteří díky vítězství drží vedoucí příčku druhé ligy.

Oba góly vytáhlý fotbalista dal zblízka do odkryté branky. „Pravda, byl jsem tam sám, bylo to jednoduché. Na druhé stranu upřímně: Kdybych nebyl dřevák, tak jsem přidal i další gól. Třeba po krásné přihrávce od Radiče (Rady) jsem to chtěl dát podél gólmana, nevyšlo to… Naštěstí to tam Leiblis dokopl," zmínil Vašulín i druhého hrdinu utkání Michala Leibla, obráce, jenž zařídil další dvě branky Hradce.

Vítězství nad Žižkovem je pro Východočechy velmi cenné, ale tak lehké utkání to nebylo. „Na zápas jsme se pečlivě připravovali. Žižkov má hodně kvalitních fotbalistů, ale na nás bylo vidět, že od první minuty jsme do toho šli a zápas jsme chtěli zlomit v náš prospěch," poukázal Vašulín.

Votrokům se povedl nástup do utkání. To bylo klíčové.

„Pomohly nám rychlé góly, poměrně brzy jsme vedli 3:0. Na druhou stranu škoda dvou inkasovaných branek, ale všichni jsme rádi, že jsme to zvládli. Nebyl to jednoduchý zápas,“ vykládal střelec.

„Žižkov před sezonou vyhlásil, že chce postoupit, má jeden z nejkvalitnějších týmů ve druhé lize. Tohle je důležité vítězství," uzavřel Daniel Vašulín.