Hvězda kola

Tomáš Froněk (Chrudim): Sedmadvacetiletý záložník už se v této sezoně FNL trefil sedmkrát. Dva zásahy přidal proti Jihlavě, v přestřelce mu na to stačily jen tři minuty. Penaltu sice dal až z dorážky, ale výhru slavil.

Smolař kola

Luděk Vejmola (Jihlava): To je k vzteku. Jihlavský brankář chytil dvě penalty, přesto čtyřikrát inkasoval. Klíčový gól navíc Vysočina obdržela v devadesáté minutě zápasu a odjela z Chrudimi bez bodů.

Přesná hlavička Daniela Vašulína (v červeném) v poslední minutě srazila jihlavského favorita definitivně k zemi.
4:3! Jihlavu dorazil Vašulín

Výsledky

25. kolo: Třinec – Hradec Kr. 2:2, Prostějov – Táborsko 2:1, Žižkov – Varnsdorf 2:0, Chrudim – Jihlava 4:3, Č. Budějovice – Sokolov 1:0, Vlašim – Vítkovice 1:0, Brno – Znojmo 2:0, Ústí n. L. – Pardubice 3:1.

Příští program

26. kolo – pátek 3. 5., 17.00: Vítkovice – Prostějov, 18.00: Hradec Králové – Č. Budějovice, Jihlava – Žižkov. Sobota 4. 5., 10.15: Pardubice – Znojmo, Chrudim – Třinec, Sokolov – Brno. Neděle 5. 5., 17.00: Varnsdorf – Vlašim, Táborsko – Ústí n. L.

Třinečtí fotbalisté (v červeném) remizovali s Hradcem Králové.