Sportovní reportéři Deníku pro vás přichystali svůj výběr osmi fotbalistů, kteří na sebe svými výkony během podzimu kladně zapůsobili. A vy pak hlasováním v naší anketě (na konci článku) sami rozhodnete, kdo z nich se stane vítězem. S ním pak přineseme exkluzivní rozhovor. Svoje hlasy (1x za 5 minut) můžete posílat do pátku 8. prosince do 23.59.

NOMINACE (NEJ hráč podzimu KP)

Marek Vítek (SK Solnice) – Tým z Rychnovska navazuje na loňskou sezonu, kterou dotáhl k vítězství v krajském přeboru. Střelecky ho na podzim táhl útočník Marek Vítek, který zapsal 17 gólových zářezů.

Damani Camara (Spartak Police nad Metují) – Parádních dvacet kousků nasázel za podzim nejlepší střelec soutěže Damani Camara a Police pěkně prohání vedoucí Solnici.

Josef Locker (FK Náchod) – Z náchodského týmu strávil na hřišti nejvíce času a v obraně podával spolehlivé výkony. Ještě loni divizní celek je v polovině sezony třetí s minimální ztrátou na čelo.

Jakub Petřík (SK Libčany) – Kohouti jsou po loňském trápení už zase v horních patrech tabulky. Výraznou zásluhu na tom má Jakub Petřík. Jeho sedm branek má ve vyrovnané tabulce velkou hodnotu.

Václav Schober (TJ Sokol Třebeš) – Naskočil do všech patnácti duelů, gólmany překonal osmkrát a klub z krajského města je pátý, což není vůbec špatná vizitka.

Jan Kábrt (FC Spartak Rychnov nad Kněžnou) – Spartak zdobila v první polovině sezony především defenziva, což dokazuje pouze jednadvacet inkasovaných branek. Tu ve většině zápasů řídil kapitán Jan Kábrt.

Pavel Pilař (FK Chlumec nad Cidlinou B) – Zkušený fotbalista a kapitán rezervy Chlumce na podzim strávil na hřišti lehce přes 1000 minut, zaznamenal čtyři góly. Zajímavostí je, že všechny padly z penaltového puntíku.

Daniel Votrubec (FK Jaroměř) – Ambiciózní tým trenéra Miloše Exnara je přesně v polovině tabulky. Do průměru však rozhodně nezapadl záložník Daniel Votrubec, který se trefil desetkrát. Mezi střelci je třetí.