Netajili se divizními ambicemi. Brousili si zuby na krajský „double“. Jenže ani jednu ze dvou cenných trofejí nezískají. Fotbalisté Slavie Hradec Králové v krajském přeboru zaostávají za vládcem z Nového Bydžova a ani v Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje to nedopadlo úspěšně. V obou případech je z toho „až“ druhé místo.

Uplynulý týden přinesl Sešívaným hodně smutku. Nejprve ve středu v Hořicích nezvládli pohárové finále s Libčany, kdy prohráli po penaltovém rozstřelu, a o víkendu žal nezahnali, neboť v předposledním přeborovém kole nečekaně padli v Dobrušce.

Boj o třetí místo? Rozhodnuto stále není

Nejvyšší krajská soutěž o víkendu nabídla přímou bitvu dvou aspirantů na třetí místo. Jaroměř na domácí půdě hrála bez branek s Policí nad Metují a vyhrála až na penalty (3:1), což znamená, že v tabulce ji nepředstihla.

Rezerva Votroků (v černém) si připsala vítězství 2:1 s libereckým béčkem.
Smutná rozlučka Chlumeckých s bydžovským azylem. Raduje se však rezerva Votroků

K velkému překvapení došlo v sobotu v I. B třídě skupiny B. Fotbalisté Smiřic, kteří jsou na beznadějně posledním místě již několik kol jistým sestupujícím, slavili premiérové vítězství v této sezoně. Stalo se tak až na pětadvacátý pokus, do té doby uhráli pouhé dva body.

Smiřičtí doma dokázali porazit Meziměstí, které je v prostředku tabulky, 2:1. V úvodní desetiminutovce padlo po gólu na každé straně, o nečekané výhře outsidera rozhodl v 79. minutě Vach.