4. KOLO (5. hrané):

Chlumec B – Slavia HK 5:2

Fakta – branky: 47. vlastní (Řezáč), 61. Hartman, 66. Veselský, 80. J. Kučera, 84. vlastní (Špaček) – 10. Řezáč, 38. Derner. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:1. Diváci: 200. Poločas: 0:2. Chlumec nad Cidlinou B: Kukal – Prouza, Vopátek, M. Kučera, Heger – Novotný (68. Veselský), Vaníček, V. Doležal (76. J. Kučera), J. Labík (86. Cholasta), Hartman – Kycelt (84. Feichtinger). Slavia Hradec Králové: Mašek – Houdek (81. Pulkrábek), Šolc, Špaček, Poláček – Derner (65. Havrda), Lán, Dědeček (84. Erber), Kosař – Řezáč (74. Moravec), Brázda (81. Franc).

Jičín – Hořice 6:0

Fakta – branky: 40. z pen. Haken, 45. Holer, 47. Fejfar, 72. Zitka, 80. Machačný, 90. Matějka . Rozhodčí: Bečvář. ŽK: 3:3. Diváci: 150. Poločas: 2:0. Jičín: Mäisar – Vladeka, Ulvr, Řeháček, Zítka – Matějka, Lánský (46. Nálevka), Haken (62. Čeřovský), Fejfar (77. Halasz) – Machačný (89. Zezulka), Holer (80. Mohamed Dahsan). Hořice: Krejčí – P. Palm, D. Palm, Melaga, Bango – Havelka (46. Bartoníček), J. Kuneš, Vávra, Šedivý (62. Šlambera) – Pour, Kněžourek (77. Nečesaný).

Třebeš – Vysoká n. L. 1:0

Fakta – branky: 5. Štajer. Rozhodčí: Bačo. ŽK: 0:3. Diváci: 189. Poločas: 1:0. Třebeš: Heřman – Tesař, L. Michal, Krykorka, Kunc (60. Kosyak) – Kincl (83. Franta), Rychtár, Štajer, Majer – Fridrich (71. Jak. Zeman), Ryšavý. Vysoká nad Labem: Pavliš – Klouček, Ptáček, Jelínek, Kafka – Polívka, Podlipný (3. Škvrňák, 69. Samek), V. Pražák, Netolický – Bělka, Hašek.

Černilov – Č. Kostelec 0:0 penalty: 3:5

Fakta – rozhodčí: Žerovnický. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Černilov: Šebesta – Benák, Svatoň, Charous, Schwarzer – Daněk, Hušek, Vydarený, Matoušek (79. Urban), Hartig – Šmied. Červený Kostelec: Středa – Veseleňák, Vejman, Barták, Čejchan – Prokop (74. Tipelt), Poláček, Srkal, Rudolf (79. Štelzig) – Hundák, D. Hlava.

Dobruška – Kostelec n. O. 1:4

Fakta – branky: 24. Bohuňovský – 16. Dostálek, 45. Kvasnička, 65. Říha z pen., 92. Jedlička. Rozhodčí: Podhajský. ŽK: 4:1. Diváci: 120. Poločas: 1:2. Dobruška: Effenberk – Flígr (62. Hrabar), Moník, Krahulec, M. Brožek (34. Jirásek) – Z. Pago, Majer (77. Š. Brožek), Jánský, Bohuňovský – Gazdík, Týfa (46. Bano). Kostelec nad Orlicí: Matoušek – Bečka, Kaplan, Klapal, Jedlička – Kvasnička (89. D. Cvejn), Dědeček (84. Kytlík), Říha, Svatoš (37. L. Plocek) – J. Cvejn (80. Kotyza), Dostálek (87. Vídeňský).

Rychnov n. K. – Libčany 1:2

Fakta – branky: 74. Zajíček – 5. Mokrý, 27. Hofman. Rozhodčí: Nymsa. ŽK: 1:3. Diváci: 200. Poločas: 0:2. Rychnov nad Kněžnou: Tobiška – Bittner (67. Švarc), Kábrt, Drašnar, Rücker – Mňuk (67. Zimmer), Lihařík (72. Vacek), Bastos, Veselý – Jedlinský (67. laštovic), Zajíček. Libčany: Tošovský – Hůlka, Jiřík, Rompotl, M. Havrda – Hák, F. Havrda (87. Šejvl), Libřický – Kuneš (67. Peš), Hofman, Mokrý (80. Rolejček).

Police – Nový Bydžov 3:2

Fakta – branky: 25. Klapkovský, 38. a 76. Matějka – 32. Drobný, 75. Bekera. Rozhodčí: Vitvar. ŽK: 2:2. Diváci: 513. Poločas: 2:1. Police nad Metují: Vacho – Rieger, Routek, Jandík, Růžička – Franc, Kudláček (83. Hauschke), Havrda (90. Gavelek), Klapkovský – Matějka (86. Ansorge), Awuku (79. Ansuma). Nový Bydžov: Strýhal – Drobný, Pokorný, Mokošín (46. N. Bekera), Trejbal – Blažek, Mejstřik, Roubal (46. Novák) – Jilemnický, Voldán (76. Špinka), Holec.

Vrchlabí – Olympia HK odloženo - Zápas se neodehrál kvůli výskytu nákazy Covid-19 u hráče domácího týmu.