Tentokrát už se utkání třetího s pátým mužstvem tabulky mohlo odehrát. I když je třeba uvést, že hosté měli kvůli zmiňované nákaze v předešlých dnech určitý fyzický deficit, což se na hřišti možná i projevilo.

Domácí nováček soutěže ukázal, že třetí místo po podzimu mu patří zaslouženě. K vítězství 3:1 nakročil dvěma góly v závěru prvního poločasu. Jičínští po změně stran sice snížili, ovšem jaroměřský celek vzápětí znovu odskočil, čímž dal razítko na své vítězství.

Jaroměř – Jičín 3:1 (2:0). Branky: 31. Votrubec z pen., 45. Gorol, 69. Miloš Exnar ml. – 61. Holer.

„Je vždy důležité zakončit podzim výhrou, což se nám podařilo. Rozhodujícím momentem zápasu byl gól do šatny,“ řekl Miloš Exnar, trenér Jaroměře.

Ovšem ani poražený celek nemusel smutnit, neboť se prezentoval sympaticky. „Utkání jsme odehráli v duchu celého podzimu – výborně, ale neproměňovali jsme vypracované příležitosti. Je třeba říci, že se i domácí hráli výborně. Zápas určitě patřil k tomu lepšímu, co lze v přeboru vidět. Jsem rád, že po čtrnáctidenních problémech s covidovou nákazou kluci dokázali takto odehrát poslední podzimní střetnutí,“ pronesl jičínský lodivod Zbyněk Houška.


Načítám tabulku …