V I. A třídě zaujala rekordní kanonáda České Skalice, jež zasypala Velké Poříčí jedenácti brankami. Divácky zajímavá musela být přestřelka v Sobotce, kde byla o gól úspěšnější Solnice (3:4). Zatím stoprocentní je Týniště, to hladce vyhrálo v nedalekých Třebechovicích (0:3), které jsou zatím na nule. Bez ztráty je po vítězství 2:0 na půdě náchodského béčka i Jaroměř, ta má ale o zápas méně. Po dvou prohrách zkraje sezony se na vítěznou vlnu dostaly Kunčice, které v prestižním derby skolily Nepolisy (2:0).

O patro níže, v I. B třídě skupiny A, je už ve čtyřbodovém trháku stoprocentní Železnice. O víkendu zvítězila 2:0 na trávníku Starých Buků. Na opačném pólu tabulky se z premiérového zisku radovala Dolní Kalná, když doma porazila 3:2 rezervu Dvora. Poslední je teď o skóre Žacléř.

Hořice - Rychnov n. Kn. 5:2. Foto: Jaroslav Laušman
FOTO: Vysoká obrala lídra, Hořice zabraly

Ve skupině B je bez ztráty kytičky už jen našlapaný Nový Hradec, který deklasoval Meziměstí 10:0. Druhá Javornice poprvé zaváhala, když před svými fandy udolala Lípu až po rozstřelu. Vysoké výhry zaznamenaly Vamberk v Přepychách (1:8) a Předměřice v Opočně (2:6). Poslední Hejtmánkovice čekají na bodový zisk, o víkendu však měly svůj duel odložen. (pt)