Sobota 6. června

AGRO CS Pohár KFS muži: Lokomotiva Hradec Králové – Slavia Hradec Králové (10.30), Jičín – Hořice (15.00), Náchod – Chlumec nad Cidlinou, Trutnov – Dvůr Králové nad Labem, Jaroměř – Česká Skalice, Kosičky – Miletín, Vysoká nad Labem – Dobruška, Dolní Kalná – Nová Paka (vše 17.00).

AGRO CS Pohár KFS dorostenci: Stěžery – Nový Hradec Králové, Jilemnice – Železnice/Robousy (oba 14.00), Velké Poříčí/Babí – Červený Kostelec/Velká Jesenice (14.30, hř. V. Poříčí), Babí/Velké Poříčí – Třebechovice pod Orebem (17.30).

JAKO Open OFS Hradec Králové: Malšova Lhota – Stěžery, Libřice – RMSK Cidlina Nový Bydžov B (oba 17.00).

Červnový pohár OFS Trutnov: Lánov – Hostinné, Rudník – Strážné, Volanov – Mladé Buky, Bohuslavice nad Úpou – Hajnice, Libeč – Úpice (vše 17.00).

O pohár senátora M. Antla OFS Rychnov nad Kněžnou: Rokytnice v Orlických horách – Kostelecká Lhota (17.00).

O Pohár předsedy OFS Náchod: Martínkovice – Teplice nad Metují (16.00), Velké Poříčí – Hronov, Meziměstí – Machov (oba 17.00).

Přátelské zápasy: Slavia Hradec Králové U19 – Náchod (hř. Kukleny), Nový Hradec Králové st. žáci – Trutnov (oba 10.00), Pardubice U15 – Mladá Boleslav (hř. Chlumec nad Cidlinou), Vrchlabí – Desná (oba 10.30), Slavia Hradec Králové U17 – Náchod (12.00, hř. Kukleny), Nepolisy st. žáci – Prasek (15.00), Nepolisy – Kobylice, Vrchlabí B – Jilemnice, Ohnišťany – Červeněves, Syrovátka – Staré Ždánice (vše 17.00).

Neděle 7. června

AGRO CS Pohár KFS muži: Roudnice – Olympia Hradec Králové/Kratonohy (14.00), Náchod B – Červený Kostelec, Předměřice nad Labem – Nový Hradec Králové, Nový Bydžov U19 – Lázně Bělohrad, Staré Buky – Trutnov U19, Železnice – Dvůr Králové nad Labem B (vše 17.00).

AGRO CS Pohár KFS dorostenci: Chomutice/Skřivany – Červený Kostelec (14.00, hř. Chomutice), Přelovice – Solnice (15.00).

JAKO Open OFS Hradec Králové: Roudnice B – Chlumec nad Cidlinou C (16.00), Dohalice – Lhota pod Libčany, Stěžery B – Dobřenice (oba 17.00).

Červnový pohár OFS Trutnov: Kuks – Kocbeře (14.00), Libotov – Vítězná, Starý Rokytník – Bernartice/ Žacléř B, Chvaleč – Horní Maršov (vše 17.00).

O pohár senátora M. Antla OFS Rychnov nad Kněžnou: Černíkovice – Voděrady, Vamberk B – Doudleby nad Orlicí (oba 17.00).

Polabský pohár: Nové Město n. Cidlinou – Krakovany, Klamoš – Semín (oba 17.00).

Přátelské zápasy: Slavia Hradec Králové U19 – Týniště nad Orlicí (10.00, hř. Kukleny), FC Hradec Králové ml. a st. žákyně – Pardubice (13.00 a 15.30, hř. Nový Hradec Králové), Dohalice dorost – Skřivany (14.00).

Turnaj: Dívčí starší přípravky – účast: FC Hradec Králové, Náchod, Pardubice, Liberec (10.30, hř. Nový Hradec Králové).