Slavia Hradec - Dobruška 0:4

Fakta – branky: 9. a 13. Čopík, 63. Mikušík, 82. Kořínek. Rozhodčí: Mlynář (Úpice). ŽK: 1:4. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Slavia Hradec Králové: Moník – Václavíček (65. Šolc), Hloušek, Lán, Mottl – Rolník, Havrda (68. Erber), Brázda, Derner – Řezáč (68. Pilný), Chobotský (65. Fišera). Dobruška: Pěnička – D. Eimann (72. Malý), M. Brožek, Effenberk (79. Š. Brožek), Huňák – Majer, Dědeček (35. M. Eimann), Krahulec, Čopík – Mikušík, Kořínek.

Kostelec n. O. - Sobotka 5:0

Fakta – branky: 1., 17. a 87. Roman Zajíček, 21. Kollár, 40. J. Cvejn. Rozhodčí: Bečvář (Dolní Roveň). ŽK: 2:4. Diváci: 210. Poločas: 4:0. Kostelec nad Orlicí: Ikizgül – Vodička (68. Krupka), Kaplan, Klapal, Jedlička – J. Cvejn, Kvasnička (68. Kadavý), Řehák (74. Plocek), M. Cvejn, Kollár – Zajíček. Sobotka: Mäsiar – Král (46. Men), Klečal, Halbych (37. Bárta), Šotka (75. Kunst) – Chramovský, Knobloch, Miler, Prskavec – Taneček (75. Juriga), Mészáros.

Libčany - Třebeš 2:0

Fakta – branky: 31. a 75. Mokrý. Rozhodčí: Bahník (KFS Liberec). ŽK: 0:2. Diváci: 275. Poločas: 1:0. Libčany: Tošovský – Hůlka, Rompotl, Mařas, Pohořálek (66. Libřický) – Krejčík, Jiřík, Šejvl (87. Chromek), Mokrý (75. Peš) – Hubička, Blažej. Třebeš: Heřman – Tesař, Kunc, Ji. Zeman, Hruška – Kincl, Štajer, Krykorka, Kosyak (69. Drapák) – Ryšavý, Fridrich (70. Jak. Zeman).

Jaroměř - Chlumec 2:4

Fakta – branky: 64. Valášek, 74. Emlar - 32. Veselský, 49. a 80. Labík, 56. Hartman. Rozhodčí: Martínek (Opočno). ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (47. Michálek). Diváci: 121. Poločas: 0:1. Jaroměř: Ondráček – Mertlík (73. Böhm), Michálek, Knap – Horák, Votrubec, Čenovský (83. Toman), Valášek – Exnar (61. Bano), Častvaj (53. Müller), Jirásek (73. Emlar). Chlumec nad Cidlinou: Kukal – Šafránek, Bráborec, Homoláč, Dušek – Pilař, Vopátek, Veselský (88. Feichtinger) – Kycelt (75. Novotný), Hartman – Labík (85. Šusta).

L. Bělohrad - Č. Kostelec 0:1

Fakta – branka: 41. Petrů. Rozhodčí: Šiling (Trutnov). ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Lázně Bělohrad: Šebesta - Hrnčíř, Marek (30. Topič), Lánský, Kazda - Malý (67. Kracík), Machát, Loner, Horáček - Rychecký, Odvárko. Červený Kostelec: Středa - Nývlt (46. Kováčik), Vejman, Hála, Bárta, Fireš (88. Liška) - Petrů, Barták, Kratěna (83. Veselňák), Srkal - Hlava.

Nový Bydžov - Jičín 3:2

Fakta – branky: 8. Voldán, 51. Hlušička, 90. Trejbal - 56. Nálevka, 67. Kocourek. Rozhodčí: Janeček (Jaroměř). ŽK: 1:2. Diváci: 105. Poločas: 1:0. Nový Bydžov: Strýhal - Vincour, P. Mokošín, Ševčík, Zich - Mejstřík, Trejbal, T. Vaněk (92. Čihák), Hlušička (74. Janda) - Voldán, J. Vácha (65. V. Mokošín). Jičín: Puš - Florian, Jeník, Šaroun, Odvárko - Míka, Kocourek, V. Matějka (46. Sajdl), Vích (84. Urban), Nálevka - L. Kanaval.

Rychnov n. K. - Hořice 0:0, pen. 3:0

Fakta – rozhodčí: Beránek (Trutnov). ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Rychnov nad Kněžnou: Junek - Pups, Hanyk - Mňuk, Polívka (78. Veselý), Pohl, Reichl, Počtýnský - Švarc (87. Hilebrand), Bastos, Nožka (80. Vrána). Hořice: Žižka - Šeda, D. Palm, Pour, Kuneš - P. Palm, Rozsévač, Rubeš, Kněžourek (69. Lacina) - Pečenka, Neumann (87. Melaga).

Vrchlabí - Vysoká 2:3

Fakta – branky: 28. a 31. Šulc – 35. Homolka, 45. Ptáček, 50. J. Pražák. Rozhodčí: Horský (Týniště nad Orlicí). ŽK: 1:6. Diváci: 125. Poločas: 2:2. Vrchlabí: Švejdar – Hanuš, Hawel, T. Navrátil, Matěják (46. Blažej) – Fišar, P. Hladík, Fink, Miloš Šulc (70. P. Kraus) – Žďárský (57. Wojcik), Tomčík. Vysoká nad Labem: Pavliš – Duben, Ptáček, Jelínek, Homolka (85. Hovorka) – Bláha, V. Pražák, Škvrňák (90. Petrécs), Kafka – Bělka, J. Pražák (90. Barna).

GÓL NA 1:0. Běžela teprve první minuta zápasu mezi Náchodem a Dvorem Králové, když D. Nejman připravil gólové zakončení pro kanonýra Malého (v modro-bílém).