O probíhajícím víkendu přecházíme z měsíce září na říjen a na fotbalových trávnících v regionu bude znovu živo. Například v krajském přeboru bude ke šlágrům 9. kola patřit derby mezi Červeným Kostelcem a Jaroměří, podobný náboj bude mít souboj Hořic v Podkrkonoší s rivalem z Lázní Bělohrad. Na Rychnovsku se už v sobotu hraje derby mezi Dobruškou a Solnicí.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...
Krajský přebor: Solnice (bíločerní) - Náchod
KRAJSKÝ FOTBAL: Přebor mění lídra, Solnice po vítězném šlágru střídá Rychnov

Také I. A třída se může pochlubit atraktivními duely. Tak co třeba prestižní souboj z čela tabulky, v němž Třebeš B vyzve rezervu hradecké Slavie! O hodně půjde také v utkání Nového Bydžova B s Vysokou nad Labem, jednoduchou pozici jistě nebude mít Kostelec nad Orlicí v Miletíně.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...
Fotbalisté Kostelce nad Orlicí jsou jedním ze dvou účastníků I. A třídy, kteří si zahrají čtvrtfinále Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje.
Náchod je z poháru venku. Překvapením postup Kostelce nad Orlicí přes Rychnov

Program v I. B třídách rozehrají celky Jiskry Kocbeře a Chlumce nad Cidlinou C, za šlágry 9. kola lze považovat souboje mezi Kopidlnem a Sobotkou, Skřivan s Dolní Kalnou nebo ve skupině B bitvu pohárových osmifinalistů Opočna a Černilova.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...