Hemžilo se to především různými kanonádami. Tu největší zaznamenaly v I. A třídě Třebechovice, které na svém stadionu roznesly Velké Poříčí 9:1. „Začátek byl pro nás jako z říše snů. Již ve 3. minutě jsme vedli 2:0 a jelikož soupeř i nadále odpočíval, tak počet branek postupně narůstal a skončil až na čísle 9,“ konstatoval Karel Bíl, vedoucí mužstva zpod Orebu.

Také v krajském přeboru se zrodila jedna výrazná výhra. Zkušené mužstvo Libčan doma znemožnilo Kostelec nad Orlicí až trochu překvapivě vysoko 8:1. Porážka hostů se možná dala očekávat, ale výsledný rozdíl skóre nikoliv.

Stejným výsledkem skončil také mač v rámci I. B třídy skupiny B mezi týmy Českého Meziříčí a rezervou Slavie Hradec Králové, ovšem s tím, že střelnici spustili Sešívaní.

Ve stejné soutěži se střelecky činily i další týmy. Nováček ze Stěžer doma přejel Meziměstí 7:2 a Kosičky na svém pažitu deklasovaly Smiřice 6:2.

Střelci se činili rovněž v neděli, kdy také bylo k vidění několik kanonád a debaklů. V krajském přeboru se zvýraznili hráči Nového Bydžova, kteří v domácím pouťovém zápase nastříleli oslabenému B týmu nedalekého Chlumce nad Cidlinou osm branek (8:0).

Navlas stejný výsledek se zrodil i o patro níž, tedy v I. A třídě. Náchodská rezerva na svém trávníku zostudila Nepolisy, přičemž o pozoruhodný střelecký zápis se postaral Filip Gois, autor šesti přesných zásahů.