Hořice vyhrály v Albrechticích 1:0. A bylo to především zásluhou výborně chytajícího Žižky, který při tlaku domácích lapil pokutový kop a zneškodnil i další šance. Navíc první gól Jiskry v sezóně znamenal rovnou tři body.

Nedaří se tradičním týmům. Rychnov a Chlumec jsou po třech zápasech bez bodů. Jičín má jenom jeden. Rychnov dostal čtyři branky v Bělohradě a zcela zaslouženě prohrál 2:4. „Fotbal se hraje na góly, a ty na rozdíl od nás, domácí dali, řekl předseda Rychnova Václav Brůžek. Rychnov i Chlumec inkasovali už dvanáctkrát.

Jičín nezvládl derby s nováčkem soutěže Sobotkou, které nevstřelil gól a prohrál 0:2. Velké trápení tak pokračuje i v nové sezoně. Naopak velká spokojenost panuje ve Vrchlabí, které neztratilo ještě ani bod. Výhru nad Červeným Kostelcem vystřelil Hladík. Dalším stoprocentním týmem jsou Libčany, které doma přehrály Chlumec 3:1. „Přáli jsme si doma naplno bodovat, což se po dobrém výkonu podařilo,“ uvedl předseda Libčan Jan Schejbal.

3 NEJ události
·  OBRAT. Dva góly Ševčíka před poločasem znamenaly obrat. Bydžov nakonec přehrál Dobrušku 2:1.

·  PRVNÍ GÓL. Hořice se z prvního gólu radovaly až po 207. minutách. Jediný gól nakonec stačil k výhře.

·  NÁVŠTĚVA KOLA! Derby mezi Sobotkou a Jičínem sledovalo 400 diváků.

Krajský přebor ve fotbale: FC Slavia Hradec Králové - FK Jaroměř.