Sobotka - Třebeš 3:1

Fakta – branky: 14. a 80. Mészáros, 93. Sochor – 28. Fischer. Rozhodčí: Šiling. ŽK: 3:5. ČK: 1:0. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Sobotka: Mäsiar – Materna, Klečal, Halbych, Pištěk (81. Juriga) – Šotka, Prskavec, Knobloch (33. Pavlíček), Baster – Miler (89. Čerych), Mészáros (86. Král). Třebeš: Heřman – Tesař, Michal, Ji. Zeman, Hruška – Kincl, Štajer, Krykorka, Majer – Ryšavý, Fischer (73. Jak. Zeman).

Vysoká n. L. - Dobruška 2:4

Fakta – branky: 15. Podlipný, 67. Bláha – 65. a 72. Kořínek, 84. Čopík, 90. Mikušík. Rozhodčí: Nymsa. ŽK: 4:6. ČK: 1:1 (58. Ptáček – 87. Kořínek). Diváci: 80. Poločas: 1:0. Vysoká: Al Hamwi – Klouček, Podlipný, Ptáček, Kafka – Bláha (84. Duben), Haken, Růžička, Škvrňák – Bělka, Pražák. Dobruška: Pěnička – Eimann, M. Brožek, Effenberk, Huňák (72. Šotola) – Dědeček (82. Š. Brožek), Krahulec, Mikušík, Čopík – Kořínek, Majer.

Kostelec n. O. - Chlumec n. C. 1:6

Fakta – branky: 73. Říha – 10., 43., 59., 68., Labík, 39. Veselský, 86. Kučera. Rozhodčí: Bečvář. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 0:3. Kostelec nad Orlicí: Matoušek – Vodička, Kaplan, Klapal, Šrámek (88. Forche) – Cvejn M. (74. Ježek), Říha (89. Sejkora), Řehák, Jedlička (46. Kadavý) – Kollár (84. D. Cvejn), J. Cvejn. Chlumec nad Cidlinou: Kukal – Bráborec (63. Vopátek), Homoláč, Novotný, Dušek – Pilař, Kosař (76. Staněk) – Jánský (84. Feichtinger), J. Kučera, Veselský (86. Cholasta) – Labík (71. M. Kučera)

Lázně Bělohrad - Jičín

Odloženo. O náhradním termínu se bude jednat.

N. Bydžov - Č. Kostelec 4:0

Fakta – branky: 14. a 89. z pen. P. Mokošín, 8. Ševčík, 72. T. Vaněk. Rozhodčí: Horský. ŽK: 0:2. Diváci: 130. Poločas: 2:0. N. Bydžov: D. Průcha – Vincour, Müller, V. Mokošín, Zich (85. Fuxa) – Trejbal (56. Hlušička), P. Mokošín, Ševčík (76. Čihák), Jilemnický – Pilný (80. Bekera), Voldán (70. T. Vaněk). Č. Kostelec: Středa – Hála, Vejman, Bárta, Kováčik – Hundák, Srkal, Petrů, Kratěna (78. Nývlt) – Fireš (81. Liška), Tipelt.

Vrchlabí - Hořice 1:0

Fakta – branka: 41. Tomčík. Rozhodčí: Dusjík. ŽK: 2:1. Diváci: 210. Poločas: 1:0. Vrchlabí: Švejdar – Hanuš (83. Tauchman), Hawel, Hájek, Navrátil – Hladík, Fink, Kout, Fišar (46. Farský) – Wojcik (76. Slavík), Tomčík. Hořice: Žižka – Tomáš (62. Šeda), D. Palm, D. Pour, Kuneš – P. Palm (86. Šafka), Rozsévač, Nečesaný (78. Melaga), Neumann (36. Šedivý) – Pečenka, Kněžourek.

Rychnov n. K. - Slavia Hradec 1:3

Fakta – branky: 9. Počtýnský – 18. Fišer, 28. a 83. Řezáč. Rozhodčí: Šedivý. ŽK: 2:4. Diváci: 150. Poločas: 1:2 Rychnov nad Kněžnou: Vrána – Pups, Brandejs, Kábrt – Drašnar (75. Veselý), Steiber, Pohl, Mňuk, Bittner (83. Švarc) – Počtýnský, Zajíček. Slavia Hradec Králové: Moník – Šolc, Špaček, Lán, Řezáč (85. Černý) – Linhart, Rolník (90. Chobotský), Václavíček, Fišera (88. Dvořák) – Havrda (60. Mottl), Erber (78. Klicnar).

Divize C: Náchod - Trutnov
Pořádná divočina v Náchodě, domácí viděli osm žlutých!

I. A třída

17. kolo: Kobylice – Týniště nad Orlicí 2:2 (0:2), penalty 5:3. Branky: Brzek, Haupt z pen. – Jedlinský 2. Nový Hradec – Česká Skalice 1:5 (1:1). Branky: Páter – Panenka, Škoda, Valeš, Pípek, Hánl. Lokomotiva Hradec – Nové Město nad Metují 1:3 (0:3). Branky: D. Drozd – Klikar, Macháček, A. Lelek. Černilov – Olympia Hradec Králové/Kratonohy B 4:0 (3:0). Branky: Matoušek, J. Hrubý, Markovič, Schwarzer. Náchod B – Trutnov B 4:3 (0:2). Branky: Pavlíček 3, Šulitka – Brejcha, Matějka, Kamitz.

Utkání Roudnice – Bystřian Kunčice, Úpice – Broumov a Velké Poříčí – Police nad Metují byla odložena kvůli nezpůsobilým terénům.

 1. Náchod B  16 9 2 1  4 35:18 32
 2. Police nad Metují  15 9 0 4  2 48:29 31
 3. Roudnice  15 8 2 1  4 30:22 29
 4. Loko Hradec  16 7 3 1  5 43:24 28
 5. Černilov  16 7 1 3  5 36:28 26
 6. Broumov  15 7 2 1  5 29:23 26
 7. Kunčice  15 8 0 1  6 33:24 25
 8. Týniště nad Orlicí  16 8 0 1  7 41:39 25