Sobota 20. června

AGRO CS Pohár KFS muži: Trutnov – FC Hradec Králové B (10.30, hř. Horní Staré Město), Jičín – Chlumec nad Cidlinou B (15.00), Vysoká nad Labem – Třebechovice pod Orebem, Dobruška – Slavia Hradec Králové, Česká Skalice – Červený Kostelec, Kosičky – Slavia Hradec Králové U19 (vše 17.00).

AGRO CS Pohár KFS dorostenci: Nový Hradec Králové – Třebechovice pod Orebem (11.15), Jilemnice – Předměřice nad Labem/Hořiněves (14.00), Přelovice – Slavia Hradec Králové B (15.00), Stěžery – Roudnice/Kunčice, Solnice – Červený Kostelec/Velká Jesenice (oba 17.00).

O Pohár předsedy OFS Náchod – play off: Martínkovice – Velká Jesenice (16.00), Meziměstí – Stárkov, Machov – Velké Poříčí (oba 17.00).

O pohár senátora M. Antla – Rychnovsko: Doudleby nad Orlicí – Voděrady, Rokytnice v Orlických horách – Černíkovice (oba 17.00).

JAKO Open 2020 OFS Hradec Králové: RMSK Cidlina Nový Bydžov B – Dobřenice (hř. Hlušice), Malšova Lhota – Chlumec nad Cidlinou C (oba 17.00).

Červnový pohár OFS Trutnov: Rudník – Černý Důl, Strážné – Hostinné (hř. Dolní Branná), Vítězná – Kuks, Volanov – Bernartice/Žacléř B, Mladé Buky – Horní Maršov (vše 17.00).

Polabský pohár: Na hřišti v Tetově se od 8 hodin uskuteční finálový turnaj o konečné pořadí za účasti deseti týmů z okresů Hradec Králové, Kolín a Pardubice.

Přátelské zápasy: FC Hradec Králové ženy – Černilov starší žáci (16.00, hř. Nový Hradec Králové), Ohnišťany – Skřivany (17.00).

Neděle 21. června

AGRO CS Pohár KFS muži: Miletín – Nový Hradec Králové (16.00), Dolní Kalná – Staré Buky, Železnice – Nová Paka, Dvůr Králové nad Labem B – Trutnov U19 (vše 17.00).

AGRO CS Pohár KFS dorostenci: Železnice/Robousy – Chomutice/Skřivany (14.15, hř. Železnice).

O Pohár předsedy OFS Náchod – play off: Hronov – Teplice nad Metují (17.00).

O pohár senátora M. Antla – Rychnovsko: Vamberk B – Kostelecká Lhota (17.00).

JAKO Open 2020 OFS Hradec Králové: Stěžery – Lhota pod Libčany, Vysoká nad Labem B – Stěžery B (oba 17.00), Roudnice B – Dohalice (18.00).

Červnový pohár OFS Trutnov: Libeč – Poříčí u Trutnova (15.00), Mostek – Libotov, Chvaleč – Lampertice (oboje 17.00).

Přátelské zápasy: Slavia Hradec Králové U17 – Pardubice (14.00, hř. Kukleny), Dohalice dorost – Rasošky (14.00), FC Hradec Králové rozlučkový program dívčích přípravek až starších žákyň (15.00, hřiště Nový Hradec Králové), Slavia Hradec Králové U9 – soupeř v jednání (17.00).