O branky se tradičně postarali útočníci Mokrý s Hubičkou a záložník Krejčík. „Před početnou návštěvou jsme po prvním gólu byli dominující. Obávaného střelce hostů Pražáka naši hráči nepustili za celý zápas do jediné šance,“ liboval si sekretář libčanského SK František Bárta.

Poslední dvě utkání byly pro Hořice výborné. Nejdřív domácí výhra s Jaroměří, teď tři body z Chlumce, kde Jiskra uspěla 3:0. Dvě branky už v první půli zaznamenal záložník Nečesaný. „Nemáme body, máme jednoho vyloučeného, dva zraněné a diváky rozladěné. Takhle to určitě nechceme,“ řekl rozladěný chlumecký kouč Martin Firbacher. A narážel u toho na vyloučení kanonýra Labíka z 55. min.

Rychnov „doma“ v Černíkovicích přivítal v derby Dobrušku. A byl to zápas dvou mužů. Vítězství vystřelil v 22. min. dobrušský kapitán Mikušík. Gólman hostů Pěnička vychytal všechny šance domácích a to hrála Dobruška od 54. min. o deseti, když se nechal vyloučit Dědeček. Domácí však srovnat nedokázali. „Tým předvedl morální sílu, obětavým výkonem a s přispěním brankáře tlaku soupeře odolal a vybojoval třetí vítězství v řadě,“ uvedl spokojený trenér Dobrušky Miloš Killar.

Ani v derby s Č. Kostelcem nedokázala Jaroměř bodovat, jde o čtvrtou prohru v řadě. Přitom to vypadalo minimálně na remízu. Až do 82. min. se hrálo bez gólů, jenže poté se prosadil Hlava a pojistku přidal dvě minuty před koncem Chráska.