Slavia Hradec - N. Bydžov 2:1

Fakta – branky: 6. Řezáč, 31. Lán – 12. T. Vaněk. Rozhodčí: Koutník (HK). ŽK: 4:0. ČK: 1:0 (36. Klicnar). Diváci: 70. Poločas: 2:1. Slavia Hradec: Moník – Šolc, Klicnar, Lán, Mottl – Derner, Hloušek, Linhart (90. Mukařovský), Erber (69. M. Václavíček) – Řezáč (93. D. Václavíček), Fišera (88. Pulkrábek). Nový Bydžov: D. Průcha – Vincour, P. Mokošín, Obermajer (10. V. Mokošín), Hlušička (80. Bekera) – Mejstřík, Trejbal, Ševčík, T. Vaněk – Voldán, J. Vácha.

Chlumec n. C. - Dobruška 1:1, pen. 9:10

Fakta – branky: 30. Hartman – 39. Mikušík. Rozhodčí: J. Franěk (Provodov). ŽK: 2:4. Diváci: 162. Poločas: 1:1. Chlumec nad Cidlinou: Kukal – Šafránek, Bráborec, Chaloupka, Dušek – Kycelt, Pilař, J. Kučera (65. Veselský), Novotný – Labík (68. M. Kučera), Hartman. Dobruška: Klofanda – M. Eimann, Š. Brožek, Krahulec, Huňák (89. Šotola) – Majer (80. M. Brožek), D. Eimann (58. Čopík), Dědeček (89. Malý), Vrabec – Mikušík, Kořínek.

Kostelec n. O. - Jičín 2:0

Fakta – branky: 49. Kaplan, 82. Kadavý. Rozhodčí: Krucký (Hradec Králové). ŽK: 1:1. Diváci: 160. Poločas: 0:0. Kostelec nad Orlicí: Matoušek – Vodička, Kaplan, Šrámek, Jedlička – M. Cvejn (66. J. Cvejn), Řehák, Kadavý, Říha (88. Ježek), Kollár (80. Kvasnička) – Zajíček. Jičín: L. Kanaval – Šaroun, Jeník, Ulvr, Odvárko – Míka, Nálevka, Kocourek, Vích (78. Klaban), Sajdl (75. Urban) – Holer (59. V. Matějka).

Libčany - Vrchlabí 1:1, pen. 5:4

Fakta – branky: 44. Mařas – 30. Hanuš. Rozhodčí: Bohatý (KFS Liberec). ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (80. Žďárský). Diváci: 220. Poločas: 1:1. Libčany: Tošovský – Hůlka (73. Klátil), Mařas, Rompotl, Pohořálek (69. Libřický) – Krejčík, Jiřík, Chromek, Friedl – Hubička, Šejvl. Vrchlabí: Janalík – Hanuš, Hájek, Hawel, T. Navrátil – Hladík (73. Fink), Kout, Blažej, Wojcik (86. Šafář, 92. Farský) – P. Kraus (61. T. Hampl), Žďárský.

Jaroměř - Třebeš 3:1

Fakta – branky: 35. a 50. Knap, 84. Častvaj – 89. Krykorka. Rozhodčí: Šiling (Trutnov). ŽK: 5:2. Diváci: 180. Poločas: 1:0. Jaroměř: Ondráček – Horák, Valášek, Müller – Votrubec (85. Toman), Böhm, Čenovský, Bano (46. Častvaj), Knap – Emlar (62. Jirásek), Exnar (88. Čekal). Třebeš: Heřman – Tesař (76. Drapák), Michal, Ji. Zeman (82. Vlach), Hruška – Kincl (76. Tošovský), Štajer, Krykorka, Kunc (61. Kosyak) – Ryšavý, Jak. Zeman.

Hořice - Č. Kostelec 3:1

Fakta – branky: 38., 41., 91., Pečenka – 21. Petrů. Rozhodčí: Bečvář (Dolní Roveň). ŽK: 4:1. Diváci: 235. Poločas: 2:1. Hořice: Žižka – Šeda, D. Palm, Pour, P. Kuneš – P. Palm (63. J. Kuneš), Rozsévač, Vávra (71. Rubeš), Šedivý (78. Kněžourek) – Nečesaný (Tomáš), Pečenka. Červený Kostelec: Středa – Hála, Vejman, Bárta, Kovačík – Kratěna (69. Čáp), Petrů, Barták (78. Tipelt), Srkal – Hlava, Hundák (77. Liška).

L. Bělohrad - Vysoká n. L. 2:3

Fakta – branky: 35. Machát, 64. Rychecký – 22. Škvrňák, 47. Bláha, 84. Homolka. Rozhodčí: Nymsa (Jaroměř). ŽK: 1:0. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Lázně Bělohrad: Šebesta – Hrnčíř, Kluz, Kracík, Horáček – Mesner (70. Topič), Machát, Šrám, Malý – Rychecký, Odvárko. Vysoká nad Labem: Pavliš – Duben, Ptáček, Jelínek, Musil – Bláha, Homolka, Haken, Škvrňák – Bělka, J. Pražák.

Rychnov n. K. - Sobotka 2:1

Fakta – branky: 8. Stieber, 48. Počtýnský – 56. Král. Rozhodčí: Šedivý (Náchod). ŽK: 3:4. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Rychnov nad Kněžnou: Junek – Pups, Brandejs, Bárnet, Hanyk (65. Hillebrand), – Pohl, Stieber, Počtýnský, Nožka – Drašnar, Veselý. Sobotka: Mäisar – Šotka, Klečal, Materna, Juriga – Prskavec, Knobloch, Halbych (85. Bárta), Král (72. Kunst) – Miler (77. Men), Mészáros.

HODNĚ práce odvedl na hrotu náchodského útoku Jakub Vaněček (u míče), kýžené gólové odměny se ale nedočkal.