Vše podstatné se odehrálo ve druhém dějství. Nejprve domácí Pečenka vybojoval pokutový kop, který nedokázala další hořická letní posila Neumann proměnit. Zlom přišel v 60 minutě, to nejprve viděl druhou žlutou kartu domácí Nečesaný a za následné urážky rozhodčího šel do sprch i Vávra. Hořice tak šli do devíti. A tuto výhodu dokázal Bělohrad využít.

Nejprve se prosadil po pěkném průniku Rychecký. Pojistku přidal Horáček. Hosté si tak odvezli tři body za výhru 2:0. Trápení Hořic pokračuje, když mají pouhé tři body. „Další zápas jako přes kopírák. Nedáme branku ani z nejvyloženějších šancí a tak nemůžeme vyhrát. Více nebudu hodnotit,“ uvedl zklamaný vedoucí týmu Hořic Josef Vydra.

Vysoká dala tři góly za šest minut, ale ani to proti Novému Bydžovu na vítězství nestačilo

Hodně zajímavý duel se odehrál ve Vysoké. Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. Domácí stihli v tom prvním dát za šest minut tři góly. Dva z toho kanonýr Pražák. Jenže druhý poločas patřil výhradně hostům. Hattrick dokázal vstřelit Ševčík a dovedl zápas k penaltovému rozstřelu. Z toho si druhý bod odvezl Bydžov.

Červený Kostelec nasázel Slavii pět branek

O jasný výsledek 5:1 pro Červený Kostelec se postarali především Petrů a Hlava, kteří zaznamenali po dvou brankách. „V úvodu utkání jsme přečkali několik šancí soupeře. Poté jsme převzali iniciativu, proměňovali své šance a zápas dovedli k zaslouženému vítězství,“ řekl spokojený trenér domácích Petr Liška.

Libčany válí

Už šestou výhru přidaly Libčany. Tentokrát vyhrály 2:0 v Dobrušce. Vypadá to, že máme favorita na titul.

3 NEJ události
·  Dvě červené. V derby Hořic s Bělohradem dostali domácí v 60. minutě dvě červené. To byl rozhodující moment zápasu.

·  Hattrick. Bydžov prohrával ve Vysoké už 0:3, ale Ševčík dokázal hattrickem srovnat.

·  Další prohra. Rychnov stále bez bodu. Prohrál v Chlumci 2:5.